8 суворих правил, які Меган Маркл повинна дотримуватися під час і після вагітності

Королівська життя регламентується суворими правилами і чітко прописаними обов’язками. Не оминає етикет і такий ніжний період, як вагітність.

Життя в палаці — далеко не цукор, адже для будь-якої ситуації, яка тільки може статися, є певні правила поведінки, які не можна порушувати. Особливо, якщо справа стосується вагітності монаршої персони.

Кілька тижнів тому з’явилося офіційне підтвердження про те, що  Меган Маркл готується стати мамою вперше. Як змінилося її життя після того, як світ дізнався про її вагітність, і до чого їй готуватися далі, читай в матеріалі.

Немає декрету!

Вихід у світ Меган Маркл згідно з дрес-коду відразу після оголошення про вагітність

Королівським особинам заборонено ухилятися від роботи під час вагітності. Цей стан — не привід для того, щоб відмовитися від своїх прямих обов’язків. Крім цього, дрес-код залишається незмінним — строгі сукні і підбори. Навіть інформація про те, що каблук сам по собі не дуже корисний для здоров’я майбутньої мами і малюка під час вагітності, не стане потуранням для королівської особи.

Стать дитини — таємниця за сімома замками

Букмекер в Великобританії приймає ставки на ім’я дитини

У Великобританії прийнято ставити ставки на все, і стать майбутнього члена королівської сім’ї тому не виключення. Інтересу грі додає той факт, що за правилами королівського етикету, заборонено розголошувати стать дитини до офіційної заяви про її народженні.

Без акушерки нічого не станеться

Принц Гаррі і Меган Маркл

Правило про те, що на пологах обов’язково має бути присутня акушерка, прийшло з давніх часів, коли всі обов’язки під час цього процесу на себе брала бабка-повитуха. Незважаючи на те, що сучасна медицина пішла семимильними кроками від того періоду і зараз на пологах присутній компетентний лікар, в пологовій палаті, згідно з протоколом, обов’язково повинна бути акушерка.

Насамперед — зателефонувати королеві

Меган Маркл і королева Єлизавета II

У королеви Єлизавети II існує спеціальний телефон для екстрених дзвінків. Саме він першим повинен задзвонити в той момент, коли новонароджений королівський член сім’ї з’явиться на світ. Її Величність дізнається про все першою. Такий закон.

Небо буде розфарбоване

Святковий фейреверк в Лондоні

Відповідно до старої традиції, після народження дитини в небо Лондона запускають феєрверки в 62 залпу. Таке помпезне святкування нового життя сповістить весь народ про радісну подію в королівській родині.

Журналісти не повинні чекати

Кейт Мідлтон і принцеса Діана

Перший вихід у світ молодої мами і новонародженої дитини має відбутися якомога швидше, тобто, через кілька годин після пологів. Наряд для мами продумується заздалегідь, до уваги беруть навіть найменші його деталі. До слова, для першого виходу Кейт Міддлтон з принцом Луі стилісти вибрали плаття, яке по стилю нагадує плаття принцеси Діани, коли та представила світу принца Гаррі.

Більше — краще

Принц Гаррі і Меган Маркл

Ім’я для малюка придумує вся сім’я. Мінімальна довжина становить три або чотири імені. Дочку Кейт Міддлтон і принца Вільяма звуть Шарлотта Єлизавета Діана. Що стосується самого принца Гаррі, офіційно його ім’я звучить як Генрі Чарльз Альберт Девід. Прізвища у королівської сім’ї немає.

Глашатай протрубить цю новину

Королівський глашатай

Традиція використовувати глашатаїв (глашатай — вісник, церемоніймейстер при дворах, — прим.ред.) для озвучування новин тягнеться з тих часів, коли не всі жителі Великобританії вміли читати. Вигукування важливих подій так глибоко засіло в свідомості королівської історії, що навіть 62 залпами феєрверків це не викорінити.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  10 ознак того, що чоловік вас руйнує