8 відомих людей, які змінили стать, а ми й не знали

Часом природа може помилятися. На доказ цього на світ з’являються тварини і люди з мутаціями, а також ті, хто вважає, що їх реальна стать не збігається з бажаною. Тільки уявіть собі, як важко живеться людині, яка укладена в тіло протилежної статі.

Така людина страждає від нерозуміння і глузувань, а також від внутрішньої дисгармонії. Але, на щастя, ми живемо в сучасному світі, де людина при наявності грошей може змінити стать на ту, в якій вона буде почувати себе комфортно. Сьогодні ми вирішили поділитися з вами історіями про знаменитих людей, які взяли і змінили стать.

Ігор Булгачов — Уляна Романова

Ігор Булгачов став відомий в Москві як організатор світських заходів. Змінити стать він зважився після того, як закохався в чоловіка. Після довгої роботи над собою він все ж перевтілився в ефектну брюнетку Уляну Романову. Дівчина продовжує працювати в піар-бізнесі і періодично бере участь у фотосесіях. Деякі з них досить пікантні.

Брати Вачовські — сестри Вачовські

Ще недавно сімейний дует Вачовські сприймався нами як тандем двох талановитих братів-режисерів, Ларрі і Енді, що зняли культовий фільм «Матриця». Але відносно недавно виявилося, що братик Ларрі все життя відчував себе жінкою, замкненою в чоловічому тілі, і жахливо мучився, бо не міг прийняти себе таким, яким створила його природа.

Але йому пощастило з родичами. Коли він розповів, що хотів би змінити стать, вся сім’я тільки підтримала його. І ось, на прем’єрі фільму «Хмарний атлас» перед нами постала енергійна весела жінка з яскравою зачіскою на ім’я Лана. Відразу видно, що зміна статі пішла Ларрі на користь.

Зміна виявилася настільки вражаючою, що зовсім недавно Енді теж оголосив про те, що змінив стать і відтепер є жінкою на ім’я Ліллі. Також він додав, що перейшов в жіночу іпостась досить давно, просто не хотів занадто пильної уваги до свого особистого життя. Ну а тепер настав час розповісти світу правду. І, треба визнати, що сестрички Лана і Ліллі Вачовські виявилися дуже симпатичними жінками.

Брюс Дженнер — Кейтлін Дженнер

Легкоатлет Брюс Дженнер був одним з найпопулярніших спортсменів. 65-річний чемпіон з десятиборства, володар олімпійської золотої медалі і спортивного рекорду кілька років тому приголомшив всю сім’ю, повідомивши, що насправді він все життя відчував себе жінкою, через що був нещасний у всіх своїх трьох шлюбах, а тому вирішив змінити стать. Тепер його звуть Кейтлін Дженнер, вона знімається в кіно, і ряд видань вважає її найвідомішою жінкою-трансгендером в світі шоу-бізнесу.

Честіті Боно — Чез Боно

Дочка популярної співачки і актриси Шер отримала ім’я Честіті в честь фільму, в якому її матінка знімалася під час вагітності. Дитинство незграбної і пухленької дівчинки було не радісним: однолітки кривдили її, особисте життя не йшло, а Шер не давала дочці ніякої підтримки, займаючись собою.

Тим більше була шокована співачка, коли дізналася, що замість дочки Честіті у неї тепер син Чез. Розсерджена Шер заявила синові, що «зловживати пластикою не можна», на що той лише усміхнувся. Адже приклад матері, за допомогою хірургів переробити майже кожну ділянку свого тіла, з дитинства був у Чеза перед очима.

Роберт Аркетт — Алексіс Аркетт

Симпатичний хлопець Роберт зі знаменитої акторської династії Аркетт одного разу зрозумів, що втомився бути чоловіком і вирішив перетворитися в пекучу красуню Алексіс. Сім’я прийняла такі радикальні зміни досить тепло, публіка теж оцінила нові зміни актриси, і Алексіс з успіхом продовжила кар’єру в кіно, знявшись в таких чудових фільмах, як «Співак на весіллі» або «Красуні».

Родерік Кокс — Лаверна Кокс

Хлопець на ім’я Родерік злив всіх навколо, коли приходив до школи в спідниці і з макіяжем. Але що поробиш, якщо він з дитинства відчував у собі жіноче начало. Звичайно, вчителі та однокласники цькували його щосили, проте хлопець не змінив свого внутрішнього світу і, коли підріс, перетворився в приголомшливу ​​красиву дівчину Лаверн.

На сьогоднішній день Лаверна — не тільки популярна актриса, але і активна захисниця всіх транссексуалів. «Жінка — це перш за все добре серце, рішучість і гострий розум, а вже потім — зовнішність», — каже Лаверна.

Джордж Джеймсон — Ейпріл Ешлі

Мабуть, найбільш відважною людиною, що зважилася на зміну статі, був Джордж Джеймсон. Він народився у Великобританії в 1935 році і дуже рано усвідомив свою сутність. Але часи тоді були зовсім інші, і миловидному худенькому юнакові доводилося дуже несолодко.

Він пережив психіатричну клініку, спробу самогубства, знущання однолітків, але все ж не здався. Зібравши деяку суму грошей, Джордж втік до Марокко, де за чутками проводив перші в світі (нелегальні, звичайно ж) операції зі зміни статі талановитий хірург, вигнаний з батьківщини. Небезпека померти під час операції становила один до одного, але Джордж ризикнув …

З Марокко в Англію повернулася карколомна красуня Ейпріл, яка відразу ж була запрошена в кіно і стала новою юною зіркою. Глядачі любили її, а продюсери хотіли її в свої проекти, не знаючи правди про її минуле. Правда відкрилася лише в 1961 році, але Ейпріл вже була настільки улюблена публікою, що це ніяк не відбилося на її житті. Згодом вона вийшла заміж за лорда, з яким вони завели чотирьох синів, і залишила кіно.

Ейпріл жива і сьогодні. Вона виховує правнуків, надає підтримку молодим акторам і виступає на захист всіх трансгендерів світу.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Що означає місяць вашого народження