9 менструальних помилок, які ви ймовірно робите

1. Ви не стежите за своїм циклом.

Помилково думати, що стежити за своїм циклом і записувати дні початку і кінця місячних потрібно тільки тим, хто намагається завагітніти. Відстежуючи тривалість менструації, її рясність, біль, ви і ваш гінеколог зможете визначити будь-які порушення. Сьогодні є навіть спеціальні мобільні додатки, які допомагають стежити за жіночим циклом. Це допоможе вам краще розуміти, чого чекати від себе в емоційному і фізичному плані, а ще успішно планувати свою відпустку.

2. Ви не миєте руки досить часто.

Під час місячних ви частіше стикається зі своїми інтимними місцями, ніж зазвичай: зміна тампона, підмивання, і т.д. Більшість з нас миють руки вже після того, як замінять тампон. Але потрібно не забувати робити це і до гігієнічної процедури.

3. Ви не звертаєте увагу на колір вашої крові.

Кров, що виділяється вашим організмом, може багато розповісти про ваше здоров’я, так що не заплющуйте очі. Колір і текстура менструальної крові дуже важливі. Яскраво-червоний колір — хороша ознака, темні кольори можуть означати стару кров, і випадкові згустки теж нормальні. Але якщо великі кров’яні згустки почастішали — проконсультуйтеся з лікарем. Як тільки ви побачите помаранчеву або помаранчеву з червоним кров, біжіть до гінеколога: це означає, що в кров потрапила рідина з шийки матки — явна ознака інфекції.

4. Ви приймаєте знеболювальне вже після початку болів.

Якщо ви знаєте про свої хворобливі місячні, навіщо чекати, поки вас скрутить в фетальну позу, щоб прийняти ібупрофен? За словами лікарів, знеболювальне стає навіть менш ефективним, якщо його приймати, коли біль вже почався. Але якщо ви стежите за своїм циклом, то можете запобігти всякий дискомфорт.

5. Ви використовуєте ароматизовані прокладки або тампони.

ЧИТАЙТЕ:  «Кинь товстуху, ти гідний кращого!», - писали її хлопцю. Але відповідь дівчини заткнула всіх!

Своєрідний запах інтимних частин під час менструації — це нормально. Щоб його мінімізувати, досить регулярно митися і міняти прокладки або тампони. Не варто використовувати ароматизовані засоби гігієни, думаючи, що вони переб’ють або освіжать ваш запах. Навпаки, речовини, що містяться в них, можуть подразнювати чутливу слизову інтимних місць, що лише погіршить ситуацію.

6. Ви не споживаєте досить заліза.

Не секрет, що разом з виділенням зайвої крові в жіночому організмі знижується рівень заліза. Ось чому нам так хочеться з’їсти чогось особливо ситного. Відмінний варіант — м’ясо, для вегетаріанців — боби або шпинат. Якщо ситуація серйозна, щоб уникнути анемії, можна приймати залізо у вигляді вітамінів і добавок.

7. Ви починаєте панікувати, якщо місячні починаються трохи раніше або пізніше.

Невеликі порушення циклу цілком нормальні. Особливо у юних дівчат. Постійні збої в циклі — проблема, особливо для тих, хто хоче завагітніти — проконсультуйтеся з лікарем.

8. Ви їсте неправильні види цукру.

Під час ПМС завжди хочеться чогось солоденького. І це нормально. Тому що під час місячних у жінок порушується рівень цукру в крові. Але якщо ви вибираєте рафінований цукор в пампушках або морозиві, то лише збільшите свої перепади настрою і збій в імунній системі.

Зробіть своїм яєчникам послугу і краще щось собі спечіть — з натуральних інгредієнтів, або з’їжте фрукти з грецьким йогуртом.

9. Ви мало відпочиваєте.

Коли у вас місячні, вам потрібно більше відпочинку для відновлення сил. Це означає більше сну, тому що ваш організм зараз працює трохи більше активно. Інакше ви будете більш дратівливою, а ваш апетит до солодкого тільки збільшиться.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ