9 уроків Марка Твена, після яких ви почнете жити приголомшливим життям

Мотивуючі цитати від письменника Марка Твена.

Ви можете знати Марка Твена завдяки його популярним книгам і дотепним цитатам. Він був письменником, гумористом, сатириком і лектором.

Ось кілька приємних порад від нього, які допоможуть вам жити відмінним життям:

1. Просто будь собою

Людина не може бути задоволена життям, якщо вона не задоволена собою.

Коли ми живемо для схвалення іншими, ми захищаємо себе від власного схвалення в цьому процесі. Якщо ми вирішимо, що ми досить гарні для себе, ми будемо досить гарні для світу.

2. Не обмежуйте себе своїми думками

Вік — спірне питання розуму і тіла. Якщо для вас це не проблема, то він не має значення.

Якщо ви скажете собі, що можете це зробити. Якщо ви говорите собі, що ви не можете, то так і буде. Ми обманюємо себе, віримо в багато негативних речей про себе, але уявіть собі можливості, якщо ви обманом зрозумієте позитивні речі про себе!

3. Сміх робить життя кращим

Гумор — добра новина людства.

Сміх —  найкращі ліки, які як і раніше залишаються поширеним явищем серед людей в усьому світі і не без підстав. Коли ми сміємося, ми можемо відпустити все, дивитися вперед і розслаблятися.

4. Нехай це пройде

Гнів — це кислота, яка більше шкодить судині, в якій вона зберігається, ніж тим, на кого вона виливається.

Коли ви розумієте, що злитися на речі або на людей тільки вам боляче, ви почнете бачити речі по-іншому і по-різному ставитися до свого життя. Ви розумієте, що не хочете витрачати дорогоцінні роки на божевільну землю.

5. Пам’ятайте, що ви не маєте права на що-небудь

Не робіть помилки в думці, що світ вам чимось зобов’язаний — він був до вас і нічого вам не винен.

Право є реальною проблемою для людини, але чим більше ви розумієте, що ви повинні працювати на те, що ви хочете, тим щасливішими ви будете.

6. Люди не люблять змін

Людину з новою ідеєю вважають диваком — до тих пір, поки ідея не стане успішною.

Людям це не подобається, коли інші змінюються. Якщо ви працюєте над тим, щоб бути кращою людиною, будьте готові до того, що люди будуть говорити про це. Іноді відволікатися від реакції людей   це найважча частина спроб змін.

7. Не зводь очей з мети

Потягли себе геть від неприємностей за вуха або будь-яким іншим способом. Ви можете контролювати це.

Коли ви вирішите спробувати змінити своє життя, вас зустріне багато опору з боку людей і вас самих. Не дозволяйте будь-чому заважати вам намагатися зробити ваше життя таким, яким ви хочете. Не відволікайтеся на речі, які не так важливі для вас.

8. Фокусуйтеся на інших, щоб відчувати себе краще

Кращий спосіб підняти собі настрій — розвеселити іншого.

Коли ви відчуваєте, що щось не йде вам назустріч, переверніть все догори дном, зосередивши свою енергію на когось іншого. Допоможіть одному з проблемою, яку вони відчувають, косіть галявину сусіда, відвезіть сестру на вечерю. Зробіть що-небудь, щоб змусити інших відчувати себе добре. Це змусить вас відчувати себе добре.

9. Зробіть те, що ви хочете зробити

Через 20 років ви будете розчаровані тим, що не встигли зробити. Так що почніть щось робити прямо зараз. Досліджуйте. Мрійте. Вивчайте.

Якщо ви хочете подорожувати по світу, знайдіть спосіб зробити це. Якщо ви хочете почати бізнес, придумайте час для його планування. Життя краще, коли воно живе. І живе означає іноді зіпсувати і провалитися. Це нормально. Ви будете раді, що спробували.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: