9 знаменитостей, які несподівано набрали зайві кілограми

Знаменитості такі ж люди як ми з вами, зі своїми слабкостями і недоліками. Незважаючи на те, що практично у кожної зірки є свій власний дієтолог і тренер, вони постійно пропадають на тренуваннях і ретельно стежать за своїм харчуванням, багато хто з них все ж схильні до повноти і навіть найсуворіші дієти не завжди допомагають їм цілий рік залишатися у відмінній формі. Зірки, яких ви побачите далі, ведуть вічну боротьбу із зайвою вагою і найчастіше, на жаль, програють.

Хлоя Морец

Не можна сказати, що ця 21-річна актриса дуже сильно поправилася, але зайві кг у неї все-таки є. Ще від природи у Хлої широкі плечі і коротка шия, а це автоматично візуально робить її ширшою, ніж вона є. Єдиний спосіб це виправити — схуднути.

Крістіна Агілера

Кажуть, що весь Голлівуд сидить на якихось чудодійних таблетках, які не дають знаменитостям набирати зайву вагу. А ось коли ти з них злазиш, то тіло розносить. Вже не знаємо, правда це чи ні, але Крістіна дуже сильно поправилася. Додай до цього невдалі пластичні операції — в результаті співачка стала зовсім іншою людиною.

Міша Бартон

Спочатку цю актрису шанувальники засуджували за надмірну худорлявість, потім за те, що вона сильно поправилася. Зараз Міші вдалося схуднути, але до ідеалу ще далеко.

Келлі Осборн

У Келлі завжди були проблеми з вагою, хоча вона через це не комплексувала. Але в один момент вона всерйоз взялася за себе і добре скинула, помітно зменшившись в розмірах. Цей період тривав близько двох років, а потім Осборн знову повернулася до свого звичного розміру XL.

Ріанна

Від тонкої талії і струнких ніг Рі не залишилося і сліду, але це ніяк не заважає співачці вибирати відверті наряди.

Дженніфер Лав Хьюітт

Після народження дитини Дженніфер вирішила повністю присвятити себе родині, «забивши» на свій зовнішній вигляд. Актриса набрала близько 20 зайвих кг, але, за визнанням Хьюітт, її нове тіло їй подобається і худнути вона не збирається.

Неллі Фуртадо

Неллі стала відома в нульових, коли весь світ співав разом з нею «I’m like a bird». Вона стрибала по сцені, одягнена в обтягуючий топ і джинси з низькою посадкою. Але щось пішло не так, і співачка сильно набрала. Настільки, що її перестали впізнавати шанувальники.

Хіларі Дафф

Ця актриса завжди була схильна до повноти, але коли вона активно знімалася в кіно і серіалах, їй вдавалося тримати себе в руках. Під час вагітності Хіларі сильно поправилася, і після цього вона ніяк не може попрощатися із зайвими кілограмами.

Бонус: Джерард Батлер

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Правило «3 хвилин», яке психолог радить виконувати всім батькам