Актор з серіалу «Величне століття» дуже гарно співає

Героєм сьогоднішньої публікації є популярний турецький актор Халіт Ергенч, який вже встиг знятися у великій кількості фільмів і серіалів. За межами рідної Туреччини він зумів прославитися після виходу на екрани кіноновели «Величне століття».

У 2011 році його запросили на роль султана Сулеймана в серіалі «Величне століття». Для того, щоб вжитися в образ, він вивчав багато історичних документів. Потрібно сказати, що ця роль стала кращою в його акторській кар’єрі. Також артист зумів знайти особисте щастя.

Його виступи завжди збирають велику армію фанатів. Потрібно сказати, що голос артиста дійсно є прекрасним. Пісні у виконанні Халіта звучать дуже красиво!

Необхідно відзначити, що артист прекрасно володіє не тільки турецькою, але і англійською мовою. Він з легкістю виконує світові хіти, які є дуже складними в вокальному плані.

У представленому нижче ролику ви можете побачити фрагмент його виступу в рамках одного з концертів. Халіт Ергенч виконав кілька пісень, чим викликав велике захоплення присутніх глядачів.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: