Андрій Данилко розкрив секрет чому він до сих пір один

Сценічний образ Андрія Данилка вперше з’явився на екранах телевізора в 2000-х. Вєрка Сердючка швидко полюбилася глядачам і незабаром після першого виступу, вона стала відома по всій країні. Кар’єра Сердючки розвивалася як в кіно, так і на естраді. Веселі пісні весь день грали по радіо. У Андрія Данилка взяв інтерв’ю журналіст газети «Вести».

Зараз Андрію 45 років, він поки не встиг створити сім’ю. Було помітно, що йому ставало сумно при розмові про сім’ю. Він сказав, що в ньому не бачать батька сімейства. Образ Вєрки Сердючки завжди виходив на перший план у всіх сферах його життя. А йому так хочеться знайти кохану людину, завести дітей — мати повноцінну щасливу сім’ю.

Андрій поділився в інтерв’ю, що варто було б йому в молодості створити сім’ю. З роками складніше знайти і вибрати супутницю життя.

Данилко часто переховувався від шанувальників в лікарнях. Популярністю він ситий по горло. Люди прагнуть щось дізнатися про його особисте життя, думають, що він щось приховує. Але ніхто не думає про почуття артиста. Він так втомився від всього цього, що змирився з самотністю.

Він називає свій страх соціофобією-настільки люди доставили йому незручності. Він прагнути до самоти-до своєї приватної території, куди не зможе ніхто проникнути. Журналісту він розповів, як один раз він просто поїхав на тиждень на море. Він по-справжньому відпочив, побув наодинці зі своїми думками. Свіже повітря, шум прибою-привели його душевний стан в умиротворення. Після повернення він почав спілкуватися з людьми, ділитися з ними враженнями і радощами життя.

Андрія ніколи не бачили в компанії протилежної статі. Принаймні є одна дівчина, яка дуже близька йому. Інна Білоконь була сценічною колегою Вєрки Сердючки. Вона була його матір’ю у всіх постановках. Разом з нею вони придумали сценічний образ Андрія. Данилко завжди заперечував їх роман. Вона його близький друг, з яким він знайомий ще зі шкільних років. Крім цього Інна перебуває у шлюбі.

У Андрія є працівники, які допомагають йому в побутових питаннях. 
Однак, готує їжу він собі сам. У Андрія є все, про що мріють багато людей: будинок, робота, друзі, але немає для нього найважливішого-близької і коханої людини.

Він не сумує, і вірить, що одного разу він зустріне свою любов. І ми бажаємо Андрію знайти супутницю життя і стати по-справжньому щасливим.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Дивна історія трапилася у мене одного разу