Андрій Данилко звинувачений у викраденні свого племінника з метою продажу його на органи

Нещодавно популярний артист Андрій Данилко дав велике інтерв’ю українському телеканалу. Творець образу епатажної провідниці Вєрки Сердючки розкрив журналістам таємниці особистого життя. Український артист потрапив в грандіозний скандал. Виявилося, що рідна сестра звинуватила його в кіднепінгу.

Андрій розповів, що зберіг теплі і довірливі відносини з мамою, якій вже виповнилося 80 років. Він підтримує своїх племінників, Івана і Анну. А ось з рідною сестрою Галиною артист не спілкується вже багато років. До певного моменту у них були чудові взаємини, незважаючи на складний і неврівноважений характер Галі.

Данилко зізнався, що сестра ніколи не вміла знаходити спільну мову з людьми. Тому, коли захворів його племінник Іванко, артист вирішив взяти здоров’я хлопчика під свій особистий контроль. Він влаштував Ваню в кращу клініку для повного обстеження. Андрій сказав Галі, що її синочок лежить в лікарні, але приховав, в якій саме. Він всього лише хотів забезпечити племіннику медичну допомогу і уберегти персонал лікарні від постійних скандалів Галини.

В один прекрасний день, коли Данилко спокійно працював над роллю, в двері студії постукали поліцейські. Вони прийшли затримувати артиста, який  нічого не підозрював. Справа в тому, що Галя написала заяву в поліцію, звинувативши брата у викраденні рідного племінника. Більш того, вона висловила абсурдне припущення, що Андрій вкрав Іванка, щоб продати його на органи.

Після цього інциденту 44-річний Данилко припинив спілкування з сестрою. У той же час артист продовжує допомагати її дітям. Зараз племінники живуть в окремих квартирах, які купив для них Андрій.

Він відверто сказав журналісту, що давно подумує про власну сім’ю та дітей. І тільки усвідомлення великої відповідальності поки його стримує. «Це ж не телевізор купити», — говорить артист.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ