Базовий гардероб 2018: для дівчини, жінки 30, 40, 50 років

Всі жінки задаються питанням, що одягнути і що буде модно? Хоча якщо відкрити шафу, то там буде дуже багато одягу, який можна поєднувати один з одним, наприклад, взувати різні босоніжки або кросівки.

Для того, щоб не було головоломки, що одягнути, потрібно створити базовий гардероб 2018 року. Тобто треба, щоб були речі, які можна одягнути і на вулицю вдень, і ввечері піти на прогулянку. Багато з таких речей, поєднуючись один з одним, не виходять з моди кілька сезонів.

За допомогою такого гардеробу представниця слабкої статі буде завжди виглядати стильно і екстравагантно, звертаючи на себе увагу оточуючих.

Сукня

Базовий жіночий гардероб 2018 року припускає наявність двох-трьох суконь. Одна сукня на великі свята, в ресторан, в театр. Друге вбрання на повсякденне життя. Їх можна видозмінювати поясом, біжутерією, сумочкою. Наприклад, базовий гардероб 2018 для дівчини передбачає наявність сукні тону беж. Воно більше призначено для заходів. У ньому дівчина буде виглядати стильно, жіночно і свіжо.

На кожен день

На кожен день можна мати в своєму гардеробі дуже модне плаття-сорочку на наступний рік. У ньому може вийти кожен день. Під цю сукню підійде практично будь-яке взуття. Якщо таке плаття одягнути ввечері, його варто доповнити вільним ременем, намистом.

Тренч

Ця річ обов’язково повинна бути в гардеробі будь-якої дівчини, тому що навіть влітку бувають прохолодні вечори або холодний вітер вдень. Захистить дівчину від такого неприємного холоду легке пальто. Воно може бути різної довжини і абсолютно різних відтінків, хоча мода на наступний рік схиляється більше до легких кольорових відтінків. Але, якщо дівчина любить яскраво-червоний колір, не треба собі в цьому відмовляти.

Джинси

Джинси — невід’ємна частина гардеробу. Цього року будуть дуже модними блакитні, світло-сірі і білі джинси. Їх можливо буде носити і на роботу, і на вихід для вечірньої прогулянки, навіть до романтичного побачення можна одягнути білі джинси під каблук і не переживати, що це не актуально. Дівчина в такому одязі виглядає, перш за все, sекsуально і жіночно. Під блакитні або світло-сірі джинси можна одягнути легку світлу або білу сорочку. Це виглядає елегантно і стильно.

Шорти

Базовий гардероб 2018 на літо не може бути без такої речі, як шорти. Шорти підходять усім жінкам і дівчатам, незважаючи на те, яка фігура у особи жіночої статі. Тому що варіантів крою шортів безмежна кількість. Так само як і матеріалу, з якого вони робляться. Мода 2018 року додала квітковий фон.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Геть омбре і балаяж! Каліфорнійське мелірування буде наймоднішим в 2018 році