Будьте уважні. Ці 7 звичок видають вас з головою

Звичка — друга натура. Багато що про нас може розповісти звичка гризти нігті, розмашисто писати або повільно їсти. Ми зібрали 7 звичок, які видають кожну людину з головою.

Почерк

Почерк людини тісно пов’язаний з її підсвідомістю. Наприклад, люди, які пишуть дрібним почерком, зазвичай, характеризуються як сором’язливі особистості, великим — як емоційно відкриті і товариські. Ті, хто пише слова близько один до одного — люди, які дуже прив’язані до свого кола спілкування. Люди які пишуть слова, злегка схиливши їх вліво — індивідуалісти, що ставлять свої інтереси вище інших. Нахил вправо частіше притаманний людям спокійним і врівноваженим. Прямий, вертикальний почерк говорить про гармонію всередині людини.

Як швидко ви їсте

Ті, хто їсть повільно, схильні тримати все під контролем. Ті, хто приймає їжу швидко, зазвичай, дуже амбітні і цілеспрямовані. А ось вибагливі в їжі люди, які ще й постійно колупаються у своїй порції, схильні до деталізації і дуже дисципліновані.

В якій позі спите

Поза уві сні багато може розповісти як про емоційний стан людини, так і про характер. Ті, хто сплять на спині — впевнені в собі люди, на животі сплять, як правило, вперті люди, які намагаються тримати багато аспектів життя під суворим контролем. Ті, хто спить в позі «ембріона», зазвичай, відчувають себе вразливими, а ті, хто спить на боці знаходяться в гармонії з собою.

Ваша хода

Хода говорить про впевненість людини. Цікавий експеримент це довів. Ув’язненим запропонували переглянути відеоролики з людьми, які йшли по вільному тротуару. Ув’язнені повинні були вибрати тих, хто, на їхню думку, є «віктимними» (люди, які схильні стати жертвою злочину). Всі вибрані ув’язненими люди дійсно були в минулому жертвами злочинів. Психологи вважають, що невпевнена хода людини, демонструє її слабкість і дає сигнал злочинцеві.

Нервові тики

Наприклад, ті, хто гризуть нігті, (коли їм нудно або під час нервового напруження) зазвичай, бувають схильні до неврозу. Ті, хто накручує на палець пасмо волосся, зазвичай, люди дуже відкриті і готові до флірту.

Поведінка в душі

Ті, хто любить контрастний душ, люди веселі і товариські. Якщо ви співаєте в душі, мрієте, милуєтеся собою або медитуєте — то це те, чого вам в повсякденному житті не вистачає.

Туалетний папір

Згідно з результатами дослідження, в якому взяли участь більше 2 тис осіб, ті, хто має в своєму розпорядженні туалетний папір відривним кінцем до себе, як правило, має лідерські якості. Ті, хто вішає рулон папером до стіни, мають тенденцію бути більш поступливими.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Наталя Валевська змінилася до невпізнання