Чим жінка відрізняється від «тітки»: 7 сумних ознак шкідливого синдрому!

Насправді, жінку тіткою робить старий халат, бігуді на голові, перламутрова косметика, леопардовий трикотаж і непомальовані корені волосся. Все перераховане — зовнішні прояви симптомів, а причина може критися глибоко всередині. Тітка — стан душі, а не вік і зовнішній вигляд. Нею можна стати і в 25, якщо не подивитися на себе з боку і не вжити заходів.

Психологи називають 7 ознак того, що жінка перетворюється в тітку. Все ще можна зупинити, якщо захотіти!

1. Вона не відокремлює сімейні клопоти від особистого життя

Якщо перед нею стоїть вибір, вимити холодильник у вихідний або піти в кіно з подругою, вона завжди обирає перше. Для неї найважливіше в житті — обід і порядок, а в голові тільки два питання: де купити і що приготувати. Тут слід пам’ятати, що завжди потрібно знаходити час на себе: друзів, хобі, зустрічі.

2. Вона намагається всіх контролювати

Тут не потрібно плутати турботу і контроль. Перше — здорове бажання, яке говорить про вашу відповідальність. Друге — невротичне, засноване на страху втратити. Такі тітки завжди роздають поради, особливо коли їх не просять.

3. Її все дратує

Чоловік — ледачий, діти хитаються без діла, начальник — козел, сусідка — стерва, а життя — одні лише проблеми. Все, що вона робить, — важко і ненависно, але тітка продовжує жертвувати собою і нести свій хрест. Може, варто поміняти погляди? Швидше за все, причина нелюбові до всіх — банальне невдоволення собою.

4. Вона завжди права

Вона вважає, що завжди права і в Інтернеті буде сперечатися з коментатором, якщо його точка зору не збігається з її. Тут слід пам’ятати, що у кожного — своя правда і система цінностей.

5. Її цікавлять подробиці чужого особистого життя

Тітки цікаво сунути ніс в чуже життя: подруги, колеги, далекої родички. Вона підписана на безліч блогерів в соцмережах і знає, хто з них бездарність, кого чоловік кине, хто занадто худий. На її думку, це будь-якій нормальній людині ясно!

6. Вона не погоджується на допомогу

Всі навколо нічогісінько не знають і не вміють. Краще зробити все самій, щоб потім не переробляти за дітьми і чоловіком. Після цього треба обов’язково сказати:  «Тільки мені це треба і більше нікому»  або  «Так втомилася» .

7. На себе можна витрачати час і гроші

Нові речі купуються дітям і чоловікові, а вам нічого ніколи не треба. Ви живете за принципом: «Хто мене бачить?». Корені відросли — ходити в салон дорого і нема коли. Фігура зіпсувалася — часу немає і здоров’я не те. На светрі з’явилися ковтунці — нічого страшного, нова каструля в будинку важливіша.

Як не стати тіткою

Чому ж одні жінки стають тітками, а інших так не назвеш ні в якому віці? Напишіть на листку, хто ви є. Знаєте, як створюють описи в Instagram: щаслива мама, дружина, редактор і так далі? Згадайте всі свої соціальні ролі. Написали?

Напевно, багато хто з вас забули головне: я — жінка! Все інше — потім, виявляється.

Якщо ви про це не будете забувати, ви ніколи не перетворитеся на тітку. Живіть своїм життям, а не тільки чоловіком і дітьми. Від цього стане краще всім. Поділіться цією статтею з подругами, вона буде корисною багатьом!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Фото шикарної мами геніального мільярдера Ілона Маска