Чоловік повернувся додому з роботи і його вразив цілковитий хаос та відсутність дружини

Чоловік прийшов додому з роботи і побачив, що троє дітей у дворі будинку — і досі в піжамах! Вони гралися в болоті з порожніми коробками від їжі і скрізь валялося сміття. Двері автомобіля дружини були відкриті, як і вхідні двері будинку.

Собаки ніде не було. У передпокої було ще більше хаосу: лампа вимкнена, і в одній зі стін лежали зім’яті ковдри. У вітальні працював телевізор на повну силу, і в кімнаті було повно іграшок та одягу.

У раковині — повно брудних тарілок і каструль, залишки сніданку лежали на столі, двері холодильника відкриті навстіж, корм для собак валявся на підлозі, бите скло лежало під столом, і невелика купа піску була біля дверей.

Чоловік поспішив вгору по сходах, крокуючи через іграшки і купи одягу в пошуках своєї дружини. Він боявся, що вона захворіла або щось трапилося серйозне. Він побачив на підлозі воду, яка витікала з дверей ванної.

Коли він заглянув у ванну, то побачив безлад: вологі рушники, мило, і піна, і багато іграшок, розкиданих на підлозі. Метри туалетного паперу лежали в купі, і зубна паста була розмазана по стінах і дзеркала. Він поспішив в спальню.

Там він побачив, що його дружина, згорнувшись калачиком, лежала в ліжку. Вона була в піжамі і читала книгу. 
Вона подивилася на нього і посміхнулася. Потім вона запитала, як пройшов його день. Він виглядав збентеженим і запитав: «Що тут сталося?» 
Вона знову посміхнулася і сказала: «Ти кожен день після роботи питаєш мене, що я робила сьогодні?» «Так?» — сказав чоловік з недовірою. Дружина відповіла: «Так ось, сьогодні я нічого не робила!»

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Лишенько моє: 15 смішних фото зі справжнього життя братів і сестер