Чоловіки божеволіють від жінок, які роблять ці 3 речі

Якщо ти коли-небудь задавалася питанням, як деяким жінкам вдається так легко закохувати в себе чоловіків, відповідь в наступних 3 речах.

1. Вони дозволяють чоловікові домогтися їх.

Вони не бігають за чоловіком. Жінка, яка знає, як підкорити чоловіка, не намагається його спіймати. Вона продовжує жити, ніби зовсім не думає про відносини з ним. Вона дозволяє йому зробити всю роботу. Він дзвонить, він планує побачення, він розраховується в кафе. Вона це робить, тому що розуміє, що чоловік закохується, коли дає.

Вона розуміє, що чоловікові потрібно відчувати, що він робить тебе щасливою. Якщо він відчуває, що ти цінуєш те, що він робить (коли ти приймаєш те, що він пропонує, коли робиш йому компліменти і дякуєш йому), він втратить від тебе голову!

2. Вони дозволяють чоловікові довести, чого вона варта.

Як тільки чоловік починає в тебе закохуватися, легко стати нетерплячою. Ти хочеш знати, коли у вас буде друге побачення, коли він знову зателефонує, які у нього плани.

Але жінка, яка знає, як закохати чоловіка, зберігає терпіння. Вона дозволяє відносинам розгортатися природно і поступово, тому що хоче побачити, як він з усім впорається. Вона розуміє, що він повинен домогтися її і довести їй, що він вартий її уваги. І вона дозволяє цьому статися, навіть якщо іноді дуже хоче подзвонити йому і запитати, що між ними.

Але вона знає, що терпіння — її друг, тому чекає, поки він подзвонить. І це показує їй, чи гідний він бути її чоловіком.

3. Вони показують свої почуття.

Жінка, яка знає, як закохати в себе чоловіка, не витрачає час, сперечаючись про те, як з нею повинні поводитися. Вона просто дає чоловікові знати, що їй подобається, а що ні. Чоловікові важливо знати, чи все він робить правильно. Все інше залежить від якостей чоловіка. Тому поділися тим, що ти відчуваєш. Якщо він говорить або робить щось, що викликає у тебе негативні почуття, дай йому про це знати. Гідний чоловік захоче постаратися краще.

Тому не бігай за чоловіком. Дозволь йому побігати за тобою. 
Будь терпляча. Дай йому час позалицятися за тобою. І говори йому про те, які почуття він у тебе викликає.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: