Чому в 21:30 діти зобов’язані вже спати? Перше правило для всіх батьків

Більшість з нас в дитинстві о дев’ятій годині вечора вже бачили десятий сон, а от зараз діти не завжди лягають спати так швидко, а в такий час лише готуються до сну. Але насправді батьки повинні слідкувати за тим, щоб дитина лягала спати рано, адже від цього напряму залежить її здоров’я.

Тут не варто сперечатися, слід просто довіряти біологічному годиннику. Якщо дитина засне до 21. 00, то вже о 00.30 в кров потрапить гормон росту, який є дуже важливим для нормального розвитку організму. Окрім загального оздоровлення, ще покращується память, концентрація, значно знижується можливість захворіти на деменцію та Альцгеймера в старості. 

Ці захворювання на пряму залежать від розвитку мозку, а ще чудовим запобіганням є фізичні вправи та здоровий сон. Зрозуміло, що після довгого робочого дня ввечері ви хочете приділити час своїй малечі, але пам’ятайте, що це буде мати негативний вплив на здоров’я. 

Як же поміняти звички і навчити дитину лягати спати раніше?

Дитина на підсвідомому рівні повторює поведінку батьків, тому вам слід на особистому прикладі показати малюку, що зараз час для сну. Просто лягайте спати раніше разом з дитиною. Якщо ж ви увімкнете телевізор, будете голосно розмовляти, то дитина автоматично зрозуміє, що спати не обов’язково. 

Також не варто забувати про звичний, але дієвий спосіб укладання малюків – читання перед сном. Згодом в організмі виробиться звичка, що якщо мама або тато читає книгу, значить пора спати.

Пошепки

Подбайте про те, що дитина за годину до сну перебувала в приміщені з жовтим світлом, це сприяє засинанню, а також не використовуйте перед сном гаджети. 

Фізичне навантаження також важливе для молодого організму.  Після інтенсивного тренування або рухомої гри засинається набагато легше. 

Всі ці правила сприятимуть нормальному розвитку молодого організму, робить його здоровішим та витривалішим. Якщо дитина раптом запитала, чому потрібно лягати спати, дайте відповідь їй: «Бо не виростеш!», і це буде правда.

Як вважаєте Ви, чи варто укладати спати дітей до 21.00?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector