Чому важливо їсти яблука

Яблука — це не просто фрукт. І не просто «вітамінчики». І навіть не просто домашній мармелад з мінімумом шкідливого цукру. Яблука — це …

1. Яблука — це клітковина і антиоксиданти

Клітковина, яка міститься в яблуках, знижує рівень холестерину, що є профілактикою закупорки артерій і появ проблем з серцем. Антиоксиданти захищають серцево-судинну систему від скупчення жирів на стінках артерій.

2. Яблука — це урсолова кислота

Дослідження вчених довели, що яблука — один з кращих засобів запобігання атрофії м’язів. Шкірка яблук містить урсолову кислоту, яка сприяє збільшенню м’язової маси, перепрограмує гени, що відповідають за втрату м’язової маси і заміну її на жир.

3. Яблука — це молодість

Вміщені в яблуках пектини сприяють кращому виробленню колагену, а висока концентрація вітаміну С продовжує молодість шкіри і підтримує її тонус.

4. Яблука — це антиканцерогенні властивості

Кверцетин і кахітени пригнічують молекули вільних радикалів. А з’єднання, які знаходяться в яблучній шкірці, допомагають в профілактиці раку печінки, товстої кишки і молочної залози. Крім того, антиоксидант кверцетин захищає клітини мозку від пошкоджень, сприяючи збереженню хорошої пам’яті, і запобігає різні неврологічні проблеми.

5. Яблука зміцнюють нерви

Вітаміни групи В, глутамінова кислота і фосфор благотворно впливають на роботу нашої нервової системи. Ці речовини допомагають легше справлятися з депресіями, хронічною втомою і апатією.

6. Ну і нарешті, яблука — це пектин!

Пектин, яким багаті яблука, допомагає регулювати рівень цукру в крові завдяки своїй здатності вивільняти цукор і важкі метали, наприклад, ртуть і свинець. Таким чином, регулярне вживання яблук знижує ризик розвитку діабету.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Вчені довели, що стояти в планці довше 10 секунд просто безглуздо