Чому вже не можна просто викидати молочні зуби дитини

Вони можуть одного раз стати вам в нагоді!

Багато батьків збирають молочні зуби дітей і зберігають їх в спеціальних шовкових мішечках або в милих жерстяних банках. Навіщо вони це роблять?

Мабуть, самі батьки не змогли б дати зрозумілу відповідь на це питання. Їм так подобається.

Виявляється, ця мила традиція може врятувати життя дитині! Американські вчені заявляють, що в складі молочних зубів містяться стовбурові клітини, які можна використовувати в усіх медичних процедурах.

Сьогодні навколо стовбурових клітин багато галасу. Ви про них напевно вже чули. Вони мають величезний потенціал. Їх використовують для лікування широкого спектру захворювань.

Стовбурові клітини є постачальниками нових клітин. Вони відновлюють пошкоджені тканини і замінюють старі клітини, які відмирають.

Ці диво-клітини підтримують наше здоров’я і запобігають передчасному старінню. Це наша власна армія мікроскопічних лікарів.

Тут ви можете дізнатися, як запустити процес регенерації стовбурових клітин.

Як правило, їх «добувають» з кісткового мозку. Зробити це дуже складно. «Дістати» їх з молочних зубів виявилося набагато простіше.

Щоб «законсервувати» стовбурові клітини всередині зуба, його слід підготувати для зберігання: спочатку продезінфікувати, потім обсушити і помістити в герметичний контейнер.

Все це потрібно зробити, як тільки зуб випав.

Отже, ніколи не смійтеся над тими, хто зберігає молочні зуби дітей. Ті ще можуть стати в нагоді і навіть врятувати комусь життя.

Обов’язково поділіться цією важливою інформацією з іншими!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  40 років цей чоловік кожен день садив в пустелі дерева, щоб врятувати тисячі тварин