Чорне волосся і відтінки блондинки: 12 шикарний ідей

Шукаєте нову зачіску, але не можете знайти ту, яка вам подобається? Може бути, ви хочете оживити своє чорне волосся, але не знаєте як? Тоді ми тут, щоб допомогти вам відповісти на ваші запитання! Ми знайшли 12 кращих ідей чорного волосся з поєднанням блонда. Блондинка прекрасно доповнює чорне волосся. Ви знайдете всі відтінки, починаючи від теплих тонів до крижаних.

1. Попеляста блондинка + довгий боб

Наша наступна ідея — чудова попеляста блондинка. Волосся в основному світлі, але має чорні коріння і тонку суміш з темним. Ви можете відтворити цей легкий і яскравий образ, звернувшись до свого стиліста. Цей красивий білявий відтінок ідеально підійде на довгий боб.

2. Плавне додавання світлих пасм

Якщо вам потрібні більш тонкі пасма, ви можете спробувати щось на зразок цього. Волосся найтемніше біля кореня і поступово стає трохи світлішим, поки більшість кінчиків не стануть світлими. Цей стильний спосіб пожвавить ваше волосся.

3. Чорне волосся з сонячними відблисками

Чорне волосся може іноді здаватися занадто похмурим. Якщо ви відчуваєте, що вам і вашому волоссю потрібно надати тон світліший, ви можете спробувати додати трохи сонця. Волосся біля кореня чорного кольору і поступово підсвічується коричневими і світлими відтінками. Мульти-тони створюють красиву, пляжну і сонячну зачіску. 

4. Чорні коріння і крижана блондинка

Хочете оновити свій образ для нового сезону? Тоді спробуй зачіску, як ця! Блонд, який використовується тут, дуже легкий і крижаний. Відтворіть цей стиль або залиште волосся темнішим, додавши лише відблиски.

5. Чорно-русявий balayage

Далі, у нас є прекрасна суміш. Колір коренів чорний, а потім поступово переходить в світло-коричневий, до дуже світлого блонда. Ця зміна кольору чудова! Така колірна ідея найкраще підходить для довгого волосся.

6. Чорне з теплим золотом

ЧИТАЙТЕ:  25 свіжих ідей модного весняного манікюру: частинка природи завжди з вами

У нас є ідея прекрасного чорного волосся з теплим золотим блондом. Колір додається приблизно посередині. Ви можете вибрати цю стильну техніку підсвічування або спробувати підсвічування, яке пасує до коренів. Ця чудова ідея буде на вас виглядати приголомшливо.

7. Поєднання чорного, коричневого та світлого волосся

Далі у нас представлений чудовий стильний образ. В основному використовується для волосся середньої довжини. Чорний колір з яскравими світлими відблисками. Це шикарна і проста у використанні ідея, яка підійде кожному.

8. Чорно-медове світле волосся

Якщо вам не подобаються дуже світлі і яскраві блонди, спробуйте теплу і медову, як ця. Волосся красиво підсвічене приголомшливим темно-світлим відтінком. Ця стильна ідея для волосся зачарує навколишніх.

9. Чорне волосся із золотим блондом

Надайте своєму волоссю гламурне обличчя. Волосся біля кореня знову темне, а потім поступово зливається в приголомшливий, світлий блонд. Ви можете піти на більш сміливий крок, додавши багато яскравих відблисків. Волосся, подібне до цього, приголомшливе і красиво виглядає. 

10. Темні тони з легким висвітленням кінчиків

Якщо ви не готові стати блондинкою, то ця ідея для вас. Велика частина волосся чорна і тільки до кінця додані теплі світлі тони. Ви можете відтворити цей образ або спробувати інший відтінок. Якщо ви перебуваєте в сумніві — це хороший спосіб, спочатку спробувати колір на собі і вже тоді вирішити яке у вас ставлення до блонду.

11. Платинова блондинка і чорний

У нас є ще один платиновий образ. У нього темні корені, і все волосся на кінцях світле. Колір стильний і підходить модним жінкам. Це було б ідеально для зимового сезону.

12. Чорно-русявий боб

Остання ідея, яку ми повинні показати, це чудовий боб. Боб трохи коротший, ніж інші, які ми показували, він приблизно до підборіддя. У нього темно-чорні коріння з доданими світлими і коричневими тонами. Це гарна зачіска і ідеально підходить для шикарних і гламурних дам.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ