Дефіцит цієї речовини викликає у Вас головні болі, втому, сонливість, забудькуватість і запори

Я навіть не здогадувалася про таке!

Серотонін — це хімічна речовина, яка робить нас щасливими і це дає нам приємне відчуття благополуччя.

Однак його функції виходять далеко за межі цього приємного емоційного стану.

Серотонін або 5-гідрокси, крім дії в мозку як нейротрансмітер, також виконує функцію гормону, коли він досягає нашого кровотоку.

Серотонін впливає на величезну різноманітність тілесних і психологічних функцій; як відомо, він має істотну участь в метаболізмі наших кісток, а також в регенерації печінки і навіть в діленні клітин.

Цей хімічний компонент нашого тіла так само захопливий, як і чудовий, тому що завдяки серотоніну ми можемо мати адекватний внутрішній баланс, щоб забезпечити благополуччя всіх процесів, які гарантують наше загальне здоров’я.

Сьогодні ми хочемо пояснити, які ефекти відбуваються в нашому організмі, коли ми маємо низький рівень серотоніну.

Варто мати на увазі ці симптоми, які ми зазвичай пов’язуємо з іншими проблемами, коли насправді вони можуть бути викликані невідповідністю в наших нейротрансмітерів і гормонах.

1. Низький рівень серотоніну викликає проблеми з травленням

Можливо, ви ніколи не чули про перистальтику. Цей термін відноситься до скорочень, які виникають у всьому травному тракті з дуже конкретною метою: переміщати продукти і рідини через систему.

Коли рівні серотоніну низькі, наші клітини не можуть виділяти достатню кількість кальцію.

При меншій кількості кальцію травні м’язи припиняють скорочуватися настільки ефективно, і тому наше травлення стає повільніше і важче.

2. Вплив низького рівня серотоніну на кишечник

Цей факт цікавий: майже 95% серотоніну виробляється і зберігається в кишечнику. Дефіцит цього нейротрансмітера з гормональними функціями може викликати зміну функції кишечника. Таким чином, це викликає часті закрепи.

3. Більш слабка імунна система

ЧИТАЙТЕ:  Завдяки цьому рецепту забула про панкреатит

Якщо ви відчуваєте втому, слабкість м’язів, у вас поганий настрій, і ви також помічаєте, що ви частіше хворієте інфекційними захворюваннями і застудою, ніж зазвичай. Низький рівень серотоніну робить наш імунітет більш слабким і неефективним.

4. Зміни в біологічних годинниках

Низький рівень серотоніну може змінити наш циркадний ритм. Симптомом проявляється відчуттям сонливості протягом дня, а не вночі.

Однак слід зазначити, що ця денна сонливість також проявляється симптомом депресії. Відомо, що ендогенна депресія викликана саме дефіцитом серотоніну.

5. Бажання їсти солону їжу

Ці дані дуже цікаві: люди, які мають низький рівень серотоніну в своєму тілі, мають велику потребу в натрії і тому хочуть їсти солону їжу.

Ми можемо використовувати цей симптом, щоб діагностувати дефіцит в цьому нейротрансмітерів з іншими факторами, такими як смуток, втома, проблеми з травленням …

6. Депресія

Ми говорили про це. Дефіцит серотоніну пов’язаний з падінням нашого настрою. Існує прямий зв’язок між серотоніном і розвитком депресії.

Все це відбувається через зменшення числа рецепторів, здатних приймати серотонін або, навпаки, за відсутності триптофану, амінокислоти, яка допомагає регулювати серотонін.

У деяких випадках, поліпшення харчування та заняття спортом, може поліпшити наш настрій, якщо депресія м’яка.

Однак у багатьох випадках необхідно вдаватися до ліків для відновлення рівня серотоніну.

7. Тривога
Наше тіло має 14 різних рецепторів серотоніну, і 5-HT 1A є найбільш важливим з них.

Якщо ми маємо їх дефіцит, ми відразу зауважимо підвищену сприйнятливість, нервозність, неспокій і тривожність.

Ми повинні пам’ятати, що в багатьох випадках тривога, а також депресія мають хімічне походження.

8. Мігрень

Серотонін відіграє ключову роль у розвитку головних болів і мігрені.

Причина — брак триптофану, попередника серотоніну, який опосередковує його правильне виробництво.

ЧИТАЙТЕ:  Дефіцит цього вітаміну викликає псоріаз, хворобу Паркінсона і рак!

9. Проблеми з пам’яттю

Відсутність уваги, втома, труднощі з концентрацією на певних даних і запам’ятовування інформації також пов’язані з проблемою низького рівня серотоніну.

Правильне харчування, фізичні вправи і правильні ліки можуть відновити рівень серотоніну і позбавлять від багатьох проблем зі здоров’ям.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ