«Дитинко, щоб давати поради по стилю сорокарічним тіткам — треба бути цією тіткою!» — думка жінки про моду

Хто всі ці люди, які пишуть статті типу «Як одягатися після 40 років, і виглядати стильно?», «Які зачіски треба робити після 40» та «Пляжна мода для тих, кому за 40»?

Вам скільки років взагалі, стилісти? 18 є? Паспорт з собою? Діставайте.

А тепер послухай тітку, дитинко. Коли мені було років 10 — це ось майже як тобі зараз — ми всією країною робили пісенники. Абсолютно з тією ж пристрастю, з якою ви зараз свої селфі в Інстаграм.

І печалі ті ж самі: ви підписниками і лайками міряєте, а ми пісенники свої на перервах порівнювали: у кого крутіші в ньому малюнки, і з яких журналів картиночки красиві туди вклеєні. Дурниця ваш Інстаграм в порівнянні з нашими пісенниками! Тобі не зрозуміти цієї чорної і неабиякої заздрості, коли у твоєї однокласниці в пісеннику іноземні пісні прямо ось по-англійськи написано, і картиночки в ньому з іноземних журналів з красивими тітоньками на красивих машинах, а в твоєму пісеннику з іноземного тільки пісня «Нічне рандеву »- та й то, тому що співак якийсь Кріс Кельмі, і картиночки з журналу Селянка і Здоров’я, з тітками-доярками і красиво намальованим простатитом в розрізі!

Ти не уявляєш, на які злочини доводилося йти заради красивого і крутого пісенника! Я вмовила тата взяти мене до себе на роботу, типу мені дуже цікаве будівництво, помаранчеві каски, і ось це все — а насправді …

Я ЙШЛА КРАСТИ !!!

Тато мій тоді будував в аеропорту злітно-посадкові смуги, і я точно знала, що в місцевих смітниках біля міжнародного терміналу повинні валятися іноземні журнали з красивими картиночками! І ти не знаєш, чого мені коштувало непомітно поритися в смітнику, а потім заховати на собі 10 журналів з рекламою парфумів і красивих машин!

Так ось, дитинко, в моєму пісеннику, крім Нічного рандеву, була ще пісня «У Свєти Соколової день народження, їй сьогодні 30 років». І ось картинки, яка підходить до цієї сумної пісні  у мене не було, тому я її сама намалювала.

ЧИТАЙТЕ:  Цивільний шлюб - дорога в нікуди?

Ось як я собі уявляла в 10 років тридцятирічних людей похилого віку — так їх і намалювала. Там бабка така сидить на лавочці, зморшкувата вся, в окулярах, і на спицях в’яже, а біля неї стоїть старий лисий дід з паличкою і дерев’яною ногою, як у пірата — і в руці у нього три троянди. А нога у нього дерев’яна — це тому що він же воював на війні, і ногу там втратив, як мій дід.

Ось такими мені бачилися тридцятирічні люди!

А ви сорокарічних бачите я взагалі не розумію через яку ж..у, і вас з крайності в крайність кидає. То ви пишете, що після сорока вже непристойно ходити в джинсах і в футболках з малюнками; на шпильках і в сукнях вище коліна — і пропонуєте заховати свій варикоз і целюліт в стильні безрозмірні штани і стягуючі труси до пахв. То радите носити сукні з глибоким декольте  («тіло жінки сексуально розквітає тільки до сорока років!») і шпильки 15 см («Коко Шанель до самої смерті ходила на шпильках, а їй було тоді майже двісті років !!! »)

Дитинко, щоб давати поради по стилю сорокарічним тіткам — треба бути цією тіткою! І тоді ти будеш знати, що радити їм викинути свої величезні сумки, тому що вони вийшли з моди, і замість них купити клатч — це погана порада.

Клатч-то ми купимо, дурня питання, але ти бачила які у нас гаманці ?!

Так, ти ось зараз про банківську карту навіть не заїкайся. По-перше, ти цією картою на ринку за картоплю не заплатиш, а по-друге, ти хоч знаєш, що у нас лежить в гаманцях крім грошей? Там сто п’ятсот карт на знижки в супермаркетах, зоомагазинах, Л’Етуаль і мінімум трьох мережевих аптек!

ЧИТАЙТЕ:  Відома українська співачка показала молодого красеня-коханця

Там лежать щасливі два долари, гаманцева миша, фотографії дітей, освячений папірець з молитвою, і записник! З усіма твоїми ПІБ, адресою, групою крові і телефонами родичів, на випадок якщо тебе зіб’є машина!

А ще у нас в сумках лежать ліки від голови, від живота, від печії і від раптової вагітності, носові хусточки, ключі від будинку, ключі від дачі, ключі від офісу, запасні ключі від квартири сусідки, і окуляри !!! Дві пари мінімум: від сонця, і щоб книжку в метро почитати! І як, по-твоєму, ми оце все повинні утрамбувати в твій модний клатч кольору троянди?

А пляжна мода для сорокарічних? Як у тебе взагалі язик повертається називати модою ось ці купальники лева Боніфація?

Це не купальник, дитинко. Це костюм силача з дореволюційного бродячого цирку! До нього ще повинні додаватися вуса Тараса Бульби і пудову гирю. Сама ось в цьому на пляж і ходи. І клатч ще з собою візьми. Кольору троянди, звичайно ж.

І засунь туди все, що ти тут нарадила, включаючи закриті гумові капці для купання, щоб заховати артритні пальці. А у нас в сорок років ще не виросли такі пальці, прикинь? І попа метр на метр давно вже в три рази менше, тому що у нас є гроші на ліпосакцію, косметологів і на абонемент в хороший спортзал.

І сама йди стрижися під Хакамаду, тому що коротка стрижка дуже молодить, а ми до сорока років тільки-тільки нарешті відростили на голові густе волосся, тому що перестали фарбуватися в домі гідропіріта, і знаємо 33 способи правильного миття голови шампунями без парабенів!

Наберуть в стилісти чорт знає кого з вулиці, з купленою в переході медкнижкою і реєстрацією, а у нас потім від них нерви і тиск! Це ось добре ще, що у нас клатчу немає, а в сумці зате лежить півкіло всяких потрібних таблеток і гаманець зі знижковими картами з трьох аптек.

ЧИТАЙТЕ:  Десять помилок чоловіків, які штовхають жінку в чужі руки

І гаманцева миша ще. Це найголовніше.

Автор Лідія Раєвська

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ