Дівчина викликала поліцію в салон краси, побачивши як її підстригли

На одному з порталів в Мережі недавно з’явилася історія дівчини Анастасії про її невдалий похід в один з салонів краси. Цей випадок викликав подив і співчуття у багатьох інтернет-користувачів. Ось що описала Анастасія:

Адміністратор салону краси зажадала, щоб клієнтка оплатила всю суму ще до того, як майстер приступить до роботи. Натомість Анастасії не дали ніякого чека. Потім дівчина чітко пояснила, яку саме вона зачіску хоче отримати в результаті.

Анастасію вразив той факт, що весь процес стрижки здійснювався спиною до дзеркала. Але найстрашніше дівчину чекало попереду. Коли вона побачила себе в дзеркалі, вона була в шоці. Дівчину підстригли під горщик, довжина волосся була набагато коротшою, ніж вона просила.

Більш того, перукар залишила на одязі клієнтки сліди від фарби для волосся, що не змивається. Після такого Анастасія зажадала повернути їй гроші, але адміністрація салону відмовилася це зробити.

Тоді Анастасія вирішила викликати поліцію. Правозахисники провели ретельну перевірку і виявили кілька порушень: у салону краси не було санітарних документів, а у самих майстрів — трудових книжок.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Зірки, які втратили своїх дітей - непоправна втрата