Диявольський басейн: місце, від якого перехоплює подих

Диявольський басейн, розташований над водоспадом Вікторія в Замбії — одне з найбільш вражаючих і екстремальних місць на Землі. Воно як магніт притягує до себе любителів гострих відчуттів. На жаль, часте купання тут перетворюється в гру зі смертю, адже зісковзнути вниз з потужним потоком води простіше простого. Перш ніж вирушити до басейну Диявола за небезпечними пригодами, подивіться на ці фотографії: незабутні емоції гарантовані, але деяким вони коштували життя!

Ця екстремальна подорож для справжніх сміливців. Проте, якщо кинете виклик пригодам, будьте певні — враження й емоції від поїздки залишаться на все життя.

Коли в річці Замбезі безпечний і достатній рівень води, зазвичай це в період із вересня по грудень, то люди можуть плавати в басейні настільки близько до берегів, наскільки це можливо, й не боятися перехилитися за краї басейну чи впасти у водоспад.

А можливо це завдяки природним кам’яним стінам під водою та біля самого краю водоспаду, які зупинятимуть вас і не дадуть упасти вниз, попри потік води.

Нині водоспад Вікторія належить до об’єктів світової спадщини. Якщо будете в цих краях, обов’язково здійсніть екстрим-тур та стрибніть у Диявольський басейн.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: