Дієвий спосіб, як позбутися від бур’янів і трави назавжди: легко і надовго

Дієвий спосіб, як позбутися від бур’янів і трави назавжди. Легко і надовго!

Багато дачників принципово не використовують на своїй ділянці токсичні склади для боротьби з бур’янами — гербіциди, і знають чудовий народний спосіб, як позбутися від бур’янів в городі. Цей перевірений часом ефективний засіб знищення бур’янів і всієї непотрібної трави, готується зі звичайної кухонної солі і оцтової кислоти.

Ось рецепт, як позбутися від бур’янів і трави, застосування якого дозволить вам звільнити вибрані ділянки землі від небажаної трави і бур’янів, позбавить від необхідності щотижневого очищення вручну і додасть доглянутий вигляд прибудинковій території і садовим доріжкам.

Як приготувати засіб від бур’янів і трави на ділянці

Для приготування розчину оцту необхідної концентрації розведіть оцтову есенцію (70%) чистою водою, взявши на кожну частину кислоти 3,5 частини води. Тобто для приготування 4,5 л розчину розведіть в 3,5 літрах води 1 літр семидесятивідсоткової кислоти.

Змішайте отриманий в результаті маніпуляції двадцятивідсотковий розчин оцтової кислоти (4,5 літра) з 2/3 склянки великої повареної солі, дочекайтеся, поки кристали повністю розчиняться в рідині, додайте чайну ложку мийного засобу для посуду або рідкого господарського мила. Мило в складі розчину забезпечить додаткове прилипання кислот до поверхні вегетативної маси рослин.

Використання

Приготований «домашній гербіцид» використовують для обробки рослинності в жарку сонячну погоду. Обприскуйте рослини з пульверизатора або поливайте їх з лійки з дрібним ситом. Вибирайте для поливу день, коли не очікується випадання опадів, так як навіть невеликий дощ знижує ефективність в кілька разів.

Перші результати, як позбутися від бур’янів і трави назавжди, проявляються вже через 5-6 годин. Масову загибель бур’янів можна спостерігати на наступний день. При відсутності в господарстві оцтової есенції сміливо беріть звичайний столовий білий оцет (9%). Однак менш концентрованим засобом доведеться виконати кілька обробок з інтервалом в 7-8 днів.

Де застосовувати оцтово- сольовий розчин проти бур’янів на дачі

Слід зазначити, що засіб, який набирає безпосередній контакт з надземними частинами рослин, знищує їх повністю. Тобто це реально дієвий засіб, як позбутися від бур’янів на дачі назавжди. Причому гинуть абсолютно всі культури. Тому обробку розчином виконують виключно на тих ділянках, де не тільки відсутні культурні посадки, але вони і не плануються в найближчі роки, так як оцет із сіллю вимиває з грунту необхідні для росту і розвитку поживні речовини.

Найчастіше дачники обприскують розчином садові доріжки, щілини між тротуарними плитками або покладеною бруківкою, з яких наполегливо пробивається трава і багаторічники, під’їзні доріжки, внутрішні дворики, територію біля вогнища та інші місця, розташовані далеко від культурних посадок. Займаючись приготуванням складу, завжди використовуйте засоби захисту рук, очей і відкритих ділянок тіла: гумові рукавички, окуляри, кепку, хустку. Нехай ваша дача завжди приносить тільки позитивні емоції! 

А як ви рятуєтеся від бур’янів на ділянці? Поділіться своїми результатами від застосування народних засобів в коментарях нижче.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: