До кого пристають турки на відпочинку і чому їм огидно

Сьогодні почула гучне фі і фу про відпочинок в Туреччині. Типу турки страшні прилипали і українським жінкам проходу не дають. А відпочивати туди їде тільки гопота, у яких на інші місця грошей не вистачає. Так хотілося запитати, а вести себе гідно, а не як *** і менше пити халявні напої не пробували?

Це я почула випадково в розмові двох дів в кафе, які за столиком бурхливо обговорювали, куди зібратися у відпустку влітку, і навіть переглядали пропозиції туроператорів в телефоні. Одна, як я зрозуміла, була сімейна і вибирала відпочинок з дитиною, вона і була на боці Туреччини, а інша надувала свої губи і постійно говорила, що турецький відпочинок відстій для бидлоти.

І що там до неї постійно липнуть мерзенні турки.

Дивлячись на її вульгарний вигляд, я жваво уявила картинку, як вона виглядає і поводиться в оточенні східних псів. Це з розряду — Я не така я чекаю трамвая, хоча стривайте, а скільки дасте?

Дуже хотілося їй сказати: А ви нормальний одяг, а не прикид стриптизерок на відпочинку носити не пробували? Дивись і прилипати перестануть. А то вивалять все, що можна і не можна, поводяться як голодні у всіх сенсах дівки, а потім до них прилипають. На нормальних жінок або сімейних ніхто навіть не дивиться.

А до таких задешево прилипають всюди: і в Італії, і на Кіпрі, тому що дівчаток легкої поведінки, які вирвалися відірватися і пошукати пригод, видно всюди. Хіба не так?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ