Додайте сіль в ваш шампунь і ви вирішите одну з найбільших проблем з волоссям

Ви навіть не можете собі уявити як додавання солі в ваші косметичні засоби може вплинути на ваше волосся і шкіру. Кожен день ми використовуємо сіль в приготуванні їжі, вона є практично у всіх рецептах. Однак мало хто знає, що сіль може бути використана для лікування багатьох захворювань.

Важко собі уявити, що сіль можна використовувати не тільки для їжі, але і для додання краси своєму тілу, шкірі і волоссю. Виявляється, що додавання не великої кількості солі в ваші засоби особистої гігієни зробить ваше волосся і шкіру здоровими і м’якими.

Наприклад, дві або три столові ложки солі, додані в ваш шампунь зроблять ваше волосся менш жирними. Ви помітите різницю вже після декількох застосувань!

Примітка: сіль, яка використовується в наступному рецепті — це морська сіль.

Пілінг тіла
Змішайте склянку кокосового масла (переконайтеся, що воно органічне і першого віджиму) з двома чайними ложками морської солі. Добре перемішайте і нанесіть отриманий скраб на тіло під час прийняття душу.

Пілінг ніг
Сіль зможе вирішити і проблеми з грубою шкірою на ногах. Змішайте чашку оливкової олії з двома столовими ложками морської солі. Нанесіть суміш на ступні і втирайте кілька хвилин. Після двох-трьох процедур шкіра буде помітно м’якшою.

Засіб при травмах
Незважаючи на стійкий вираз «Не сип мені сіль на рану», яка надає солі негативний сенс, сіль це насправді дуже ефективний засіб для загоєння різних ушкоджень, включаючи опіки і порізи. Науково доведено, що після застосування солі спочатку ви відчуєте біль, але після того як біль пройде, сіль допоможе рані затягнутися швидше.

Сіль від головного болю
Якщо ви страждаєте від постійного головного болю, то додайте чайну ложку солі в склянку води. Біль зменшиться або повністю зникне приблизно через 15-20 хвилин.

Увага: сіль робить негативний вплив на високий кров’яний тиск. 
Якщо ви страждаєте від підвищеного тиску, то велике вживання солі буде шкідливим.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ