Джампі визнали найрозумнішою собакою в світі

Герой цього ролика — неймовірно розумний пес по кличці Джампі. Його порода — схрещення бордер-коллі і австралійської вівчарки — вважається найрозумнішою з усіх собак. І, безсумнівно, це стало однією з складових його успіху.

Ще одним важливим фактором стало добре ставлення господаря, з яким чоловік підходить до тренувань свого улюбленця. Займатися дресируванням вона почала ще тоді, коли пес був маленьким щеням.

Господар відноситься до собаки, як до члена своєї сім’ї, він просить свого друга зробити той чи інший трюк, і він із задоволенням його виконує. Тільки подивіться, на досягнення цієї розумної собаки: на прохання господаря він повертає голову вправо і вліво, крутиться, пірнає за іграшкою в басейн і дістає її, долає смугу перешкод і багато іншого!

Примітно, що власник собаки — Омар фон Мюллер відомий своїми досягненнями в сфері дресирування собак. Він займався тренуваннями пса Уггі з фільму «Артист». Його секрет успіху простий — важливо вибрати відповідну породу собак і приділяти тренуванням якомога більше часу.

Пропонуємо вам подивитися на успіхи його улюбленця Джампі. Якщо сподобалося відео, обов’язково поділіться ним зі своїми друзями!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: