Джордж Майкл пішов з життя 3 роки тому. Він таємно витрачав мільйони на благодійність

З 2016 року не стало легендарного британського співака Джорджа Майкла. Він був неймовірно яскравою, талановитою і в той же час прихованою особистістю. На те у музиканта були свої причини. Хто з нас не без скелетів в шафі?

На жаль, Йоргос Кіріакос Панайоту (справжнє ім’я Джорджа) прожив всього 53 роки, проте навіть за відведений йому час він встиг стати голосом покоління і рятівником для сотень і тисяч людей. Саме про благодійність Майкла, яку він ніколи не афішував, ми і хочемо розповісти.

Щедрий благодійник

За свої пісні Джордж Майкл заробив ціле багатство, однак гроші ніколи не були для нього метою, а лише засобом. Музикант не був одружений, у нього не було дітей, і все ж він знайшов, кому допомагати фінансами.

Джордж був неймовірно щедрою людиною, на його кошти функціонували безліч благодійних організацій, медичних центрів. Часом артист давав гроші навіть незнайомцям, які зворушили його велике добре серце своєю історією. Очевидці розповідають, як це було насправді.

Допомагав незнайомцям

Телеведучий шоу «Операція» Річард Осман згадав випадок, коли жінка в прямому ефірі розплакалася, скаржачись на те, що вона бездітна, але у неї немає 15 тисяч £ на штучне запліднення. На наступний день необхідна сума надійшла на рахунок тієї дами. Таємним благодійником був співак.

Співробітниця однієї з лондонських благодійних організацій для дітей-сиріт Кейт Уо розповіла, що робота триває завдяки грошам, які заповів музикант.

Творив добро

Актриса Емелайн Мондо згадує, що Джордж потайки працював в притулку для бездомних:  «Іноді він приходив в звичайному одязі і прикривав обличчя. Не хотів, щоб його впізнали і просив нас зберігати його анонімність» .

Популярний британський діджей Мік Браун розповів: «Щороку на Великдень я брав зміну на радіо Capital FM з моїм колегою Крісом Таррантом. В цей день проходить благодійний марафон, присвячений допомозі тяжкохворим дітям. Рівно о 15:30 у ефір виходив Майкл і жертвував 100 тисяч £».

Був вдячним

Останні роки свого життя мати артиста сильно хворіла. Син оплачував її лікування в одній з кращих клінік Лондона. Після її смерті Майкл влаштував безкоштовний концерт для медсестер, що доглядали за старенькою.

«Співак був нетрадиційної орієнтації і не з чуток знав про такі жахливі захворювання, як ВІЛ і СНІД. Майкл був близький з Фредді Меркьюрі, який пішов з життя через смертельний вірус. Напевне тому він виділяв багато грошей для Terrence Higgins Trust (організація, яка бореться з поширенням ВІЛ та СНІД)», — розповів Джейн Баррон.

Давав надію на світле майбутнє

Журналістка Саллі Хьюз одного разу написала замітку про якогось джентльмена, який дав студентці-медику, яка підробляє за барною стійкою 5 тисяч £ чайових, щоб вона витрачала більше часу на навчання, а не на підробітки. Ним виявився Джордж Майкл.

Вечорами Джордж любив заходити в дешеві лондонські кафе, щоб випити чашечку кави. В одному з них він почув розмову офіціантки і її знайомої. Дівчина билася в істериці через те, що не могла розплатитися з боргами. Співак підкликав до себе офіціантку і попросив передати подрузі чек на суму 25 тисяч £.

Любив анонімність

Після перемоги в телешоу «Хто хоче стати мільйонером?» артист віддав виграш на благодійність. Він також заявив, що навіть якщо б програв, то пожертвував би мільйон власним коштом.

«Він перераховував всі доходи від пісні » Jesus to a Child » на благодійність. Мільйони були переведені на рахунки фонду Childline», — розповідала засновниця фонду Childline Естер Рантзен.

Головним принципом благодійності Майкла була анонімність. Він не бажав, щоб на кожному розі говорили про те, скільки грошей він віддає нужденним. Музикант вважав, що добрі справи люблять тишу.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  8 дивних фактів про людський організм