Естонська відьма Мерилін Керро: чотири речі, які не рекомендується робити зі своїми батьками

Фіналістка «Битви екстрасенсів» Мерилін Керро дає поради своїм підписникам в Instagram. На цей раз знаменита ясновидиця розповіла про те, як правильно спілкуватися з батьками, щоб не накликати біду.

1. «Не вчіть їх життя». Навіть якщо ви в сто разів розумніші за них, навіть якщо ви ТОЧНО ЗНАЄТЕ ЯК ТРЕБА — не розповідайте мамі і татові, як треба жити. У них своє життя, у вас своє.

2. «Не ставте себе вище за них». Не робіть так ні в реальному житті, ні в думках. Ви нічим не кращі за них! Те, що вам довелося прочитати розумні книги, подивитися розумні відео на ютубі або відвідати хороший тренінг, не робить вас ні розумнішими, ні добрішими, ні мудрішими. Як би вам це не здавалося. Засуньте собі ваше самозамилування в одне місце. Запам’ятайте, що енергія роду ЗАВЖДИ йде від старших (в тому числі і померлих) до молодших. Домінуючи над батьками, ви як би стаєте старшими по відношенню до них, і тим самим блокуєте енергію роду. А робити так я не пораджу навіть найстрашнішому ворогу.

3. «Не сподівайтеся, що вони схаменуться». Є спокуса «випадково» залишити розумну книжку або подарувати щось мамі, щоб вона розвивалася. Не робіть так. Ви можете допомогти ТІЛЬКИ якщо тато або мама самі вас попросять. Лізти в душу і нав’язувати якусь думку не варто. Нічого крім злості на вашу адресу ви не отримаєте. Дайте вашим батькам пройти свій шлях і заплатити за своїми рахунками.

4. «Не мстіть їм». У тих, хто стає на шлях саморозвитку, з часом з’являються інструменти і бажання помститися за старі, часом ще дитячі, образи. Не треба! За те, що вони когось образили, вони заплатять самі. Але якщо ви помститеся, то платити доведеться вже вам. І вам це точно не сподобається!

«Що ж, виходить, з батьками нічого робити не треба? Так! З ними — не треба. Все, що ви можете робити — це щось робити З СОБОЮ. Зі своїми думками, почуттями, установками. Ось цим і займайтеся. А їм дайте жити так, як вони хочуть», — сказала Мерилін Керро. 

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: