Флешмоб солістів міланської опери в метро

Виступи в метро стали звичними. Ніхто не звертає увагу на вуличних артистів і вважає їх дармоїдами, які не хочуть працювати. Від них відвертаються, ображають, і на це є свої причини.

Але ці чоловіки і жінки справили найкраще враження на пасажирів метро. Вони влаштували справжній оперний концерт просто в метро. Почалося все з того, що заграла класична музика. Пасажири почали озиратися і шукати, звідки вона лунає. А потім один з пасажирів заспівав.

У нього був сильний оперний голос, коли чоловік закінчив виконувати свою партію, до нього підійшла жінка і дала кілька монет в якості нагороди.

Далі заспівала дівчина, що стоїть біля дверей. Вона трохи ніяковіла, але все ж змогла перебороти страх, і прекрасно заспівала свою частину. Потім з’ясувалося, що у вагоні багато оперних співаків, в тому числі і пасажирка, яка дала монети першому артисту. Це було чудово! Тепер від глядачів точно не буде відбою! А ви б хотіли опинитися в такому творчому вагоні метро?

Як виявилося, це артисти оперного театру влаштували невеликий флешмоб, щоб залучити відвідувачів. Подивіться, що у них вийшло!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  18 фотографій, на які потрібно подивитися двічі