Фредді — офіційно найбільша собака в світі

Коли ми думаємо про величезні собаки, відразу згадуються німецькі доги. Представники цієї породи дійсно неймовірних розмірів.

Фредді — найбільший німецький дог в світі. Живе він в Ессексі, Англія. Розмір його просто фантастичний: зріст Фредді — 2,28 м! Це найвища в світі собака.

Коли Клер Стонман принесла Фредді додому, вона знала, що він виросте великим, адже це ж дог. Але вона навіть подумати не могла, що скоро він виросте так, що стане найбільшим в світі.

Якщо Фредді стане на задні лапи, то буде на 61 сантиметр вищий від своєї господині. Важить собака більше 90 кг.

У минулому році він був офіційно занесений в Книгу рекордів Гіннеса, як найбільша в світі собака.

У той час, як багатьох відштовхує величезний зріст собаки, Клер каже, що дуже любить свого вихованця. 
Фредді живе з Клер, її дітьми і своєю сестрою — догом Флуер.

Фредді і Флуер з’їдають неймовірну кількість їжі. За словами Клер, їх улюблені ласощі — смажене курча і арахісове масло на тостах.

Тільки продуктові рахунки на кожного песика складають більше 15 тисяч доларів на рік. Можна ще додати знищені меблі та інші зламані предмети домашнього вжитку.

«Я приходила додому і знаходила на підлозі море піни. Але я його обожнюю, і не можу уявити своє життя без нього», — сказала Клер. 
Вона тепер багато гуляє і готує багато їжі для своїх улюблених вихованців.

Прогулянки зазвичай займають близько 40 хвилин, і потрібно виїхати рано вранці, щоб уникнути зустрічей з меншими собаками, які можуть злякатися його розмірів. Це також запобіжний захід, адже Клер фізично не зможе утримати свого, улюбленця якщо щось піде не так.

Звичайно, Клер не вірить, що таке може трапитися. Фредді тепер став трохи старшим і спокійнішим. Він вважає за краще сидіти вдома, притискаючись до своєї сім’ї.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: