Галюцинації лікарів після чергування

Хірург:

«Ось було позорище, коли я після роботи (15 гінекологічних УЗД) зайшла в магазин і строго запитала у продавщиці: «Коли останні місячні?» А вона спочатку швидко і чітко відповіла: «29 травня», а потім запитала несміливо: «А вам навіщо?»

Акушер-гінеколог:

«Після безсонної ночі прийшов додому. Дружина каже: «Мені потрібно з тобою серйозно поговорити!» Я автоматом видав: «Іди роздягайся, лягай, готуйся».

Невролог:

«Закінчила прийом хворого, для того щоб покликати наступного, підійшла до своїх дверей і постукала з внутрішньої сторони».

Стоматолог:

«Чоловік каже, що я перед декретом активно базікала уві сні. Найбільший перл був десь за тиждень до відходу: «Не розмовляйте зі мною, я бачу ваші зуби. Боже, всюди зуби! Чому вони є у всіх?»

Лікар швидкої медичної допомоги:

«Я була дуже втомлена (добу на ногах), на виклик вночі підписала ЕКГ: «Головне, всі живі».

Лікар загальної практики:

«А я, повертаючись додому після купи викликів, на питання чоловіка по домофону «Хто?» Відповіла: «Лікар».

Анестезіолог:

«Я відповідаю на дзвінок частенько: «Реанімація, слухаю».

Інфекціоніст:

«Після доби відповідаєш по мобільному: «Черговий!»

Отоларинголог:

«Після багаторазових телефонних дзвінків на чергуванні вставила в вуха фонендоскоп, приклала його до грудей хворого і сказала: «Алло»…

Онколог:

«Якось вийшла з кабінету, і на монітор мого комп’ютера колега прикріпила запрошення на конференцію. 15 хвилин я намагалася закрити його мишкою, ледь не викликала службу технічної підтримки з приводу підступного вірусу. Потім папірець не витримав і відвалилася …»

Лікар-кардіорадіолог:

«Дзвінок на мобільний ввечері, я піднімаю і відповідаю: «Радіологія», а там мама мені відповідає: «Педіатрія на дроті»(мама у мене педіатр)».

Хірург:

«Якось в черзі стояла, підійшов чоловік, запитав, за ким я, на що була відповідь: «За цією хворою … «Я після 2 діб поспіль була».

Лікар клінічної лабораторної діагностики:

«Щоденник дочки неодноразово підписувала словами: «Лікар Іванова».

Онколог-мамолог:

«Їду в маршрутці і кажу: «Зупиніть мені в кінці менструального циклу».

Отоларинголог:

«Весело було, коли забула зняти лобовий рефлектор і так поїхала додому. Зрозуміла не відразу, чому на мене люди на зупинці поглядали. Опа! — зірка в лобі».

Психіатр:

«Я, відпрацювавши останній день, так довго пробував відкрити чужу машину, що вийшов господар, радісно запропонувавши помінятися авто, коли вже його стара «десятка» мені сподобалася».

Ортодонт:

«А після 3 днів поспіль 12-годинної роботи — дзвонити по телевізійному пульту не пробували? Причому з повним набором номера, прикладанням до вуха і нетерплячим очікуванням звуку виклику …»

Мануальний терапевт:

«І мені пора у відпустку … Сьогодні, сідаючи в таксі, замість назви вулиці я сказала таксисту: «На кушетку, будь ласка».

Невролог:

«Після покупок в супермаркеті розписався на чеку і поставив свою печатку! Касирка очманіла!».

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Прийшов на шкільні збори і довів, що чоловіки не дорослішають