Геніальна відповідь дочки Білла Грема на питання «Як Бог міг дозволити трапитися подіям 11 вересня?»

Дуже глибока і прониклива відповідь.

Чи бачили ви, як дочка Біллі Грема брала участь в ток-шоу, присвяченому подіям 11 вересня? На запитання ведучої Джейн Клейсон: «Як Бог міг дозволити такому статися?» Анна Грем дала дуже глибоку і проникливу відповідь.

Вона сказала: «Я вірю, що Бог так само, як і ми, глибоко сумує про те, що сталося. Але ж ми роками виганяли Бога з наших шкіл, з нашого уряду, з нашого життя. І я думаю, що Бог, будучи джентльменом, просто відступив. Чи можемо ми очікувати від Бога благословення і захисту, якщо ми при цьому вимагаємо, щоб Він нас покинув?»

Давайте згадаємо … По-моєму, все почалося, коли Медлін Мюррей О’Хара (вона була вбита, її тіло було знайдено недавно) заявила, що в школі не місце молитві, 
і ми сказали: «Добре».

Потім хтось сказав, що краще б в школі не читати Біблію (Біблію, в якій сказано: «Не вбивай», «Не кради» і «Полюби ближнього твого, як самого себе»!). 
І ми сказали «Добре».

Потім доктор Бенджамін Спок сказав, що нам не слід застосовувати тілесні покарання до наших дітей, коли вони погано поводяться, тому що цим ми пошкодимо їх маленькі особистості — ми можемо зіпсувати їх почуття власної гідності (син доктора Спока покінчив життя самогубством). І ми сказали: «Він — фахівець і знає, про що говорить». 
І так ми сказали: «Добре».

Потім хтось сказав, що вчителям і директорам не можна карати наших дітей. А адміністрації шкіл суворо заборонили своїм викладачам навіть торкатися учнів, які провинилися,  тому що їм не потрібна погана реклама і вже тим більше вони не хочуть відповідати за це перед судом (є велика різниця між покаранням і дотиком, прочуханкою, приниженням, биттям і т. д.). 
І ми сказали: «Добре».

Потім хтось сказав: «Давайте дозволимо нашим дочкам робити аборти, якщо вони цього хочуть. Їм навіть не доведеться розповідати батькам». 
І ми сказали: «Добре». Тоді якийсь мудрий член шкільної ради сказав: «Хлопці завжди будуть хлопчиками і завжди будуть цим займатися. Так що давайте дамо нашим синам стільки презервативів, скільки вони хочуть, щоб вони могли розважатися, як їм завгодно. А нам не доведеться розповідати їх батькам, що вони отримали їх в школі». 
І ми сказали: «Добре».

Потім хтось із нами ж обраної верховної влади сказав, що неважливо, що у нас в приватному житті, якщо ми добре робимо свою роботу. І, погоджуючись з цим, ми сказали, що нам неважливо, хто (включаючи президента) чим у приватному житті займається, якщо у нас є робота і з економікою все гаразд.

Тоді хтось сказав: «Давайте друкувати журнали із зображенням оголених жінок і будемо називати це здоровою практичною високою оцінкою краси жіночого тіла». І ми сказали: «Добре». Тоді деякі пішли з цією високою оцінкою ще далі і почали публікувати фотографії оголених дітей, а потім і ще далі, помістивши їх в Інтернет. 
І ми сказали: «Добре, у них є свобода слова».

Потім індустрія розваг сказала: «Давайте робити фільми і телепрограми, які пропагують насильство, богохульство і заборонений секс. І давайте записувати музику, що заохочує вживання наркотиків, згвалтування, вбивства, самогубства та сатанізм». 
І ми сказали: «Це всього лише розвага, негативного ефекту ця музика не несе, всерйоз її ніхто не сприймає, так що продовжуйте в тому ж дусі».

І тепер ми запитуємо себе, чому у наших дітей немає совісті, чому вони не можуть відрізнити погане від хорошого, чому вони, не замислюючись, вбивають незнайомців, своїх однокласників і самих себе. Можливо, якщо ми всерйоз і надовго задумаємося, то ми зможемо в цьому розібратися. Я думаю, що тут справа в тому, що «що посієш, те й пожнеш».

Один молодий чоловік написав: «Дорогий Господь, чому Ти не врятував маленьку дівчинку, вбиту прямо у себе в класі? Щиро Твій студент, який хвилюється». 
Ось відповідь: «Дорогий студент, який хвилюється, Мене не пускають в школи. Щиро твій, Бог».

Смішно, як людям легко позбавлятися від Бога, а потім дивуватися, чому світ перетворюється в пекло.

Смішно, коли ми віримо тому, що говорять газети, і сумніваємося в тому, що говорить Біблія.

Смішно, коли всі хочуть потрапити на небеса, при цьому не вірячи, не думаючи, не кажучи і не роблячи нічого з того, про що говорить Біблія.

Смішно, коли хтось говорить «Я вірю в Бога», але сам слідує за сатаною, який теж, між іншим, «вірить» в Бога.

Смішно, коли нам так легко судити і так важко бути судимими іншими.

Смішно, коли дурні жарти поширюються зі швидкістю світла, але люди двічі подумають, чи поділитися з друзями статусом, в якому говориться про Бога.

Смішно, коли все непристойне, грубе, хтиве і вульгарне спокійно перебуває в Інтернеті, а в школі або на роботі відкрита дискусія про Бога неможлива.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Любов зла: 6 красенів-акторів і їх дружини, зовнішність яких часто критикують