Гігантський кит накинувся на жінку-дайвера. Коли вона зрозуміла причину його вчинку — то не змогла стримати сліз!

Часом тварини здатні на дуже хоробрі вчинки, яким можуть позаздрити навіть люди. У цій статті я розповім вам одну таку історію.

Нен Хаузер займається дослідженням китів і дайвінгом з ними протягом вже 28 років, але ніколи не стикалася з ситуацією, яка сталася з нею на острові Кука в південній частині Тихого океану.

Поїздка на острів мала науковий характер, під час якої проводилися документальні зйомки. У команді Нен була спеціальна знімальна група, що знімала її занурення з горбатими китами. На щастя, коли сталося те, чого ніхто не міг очікувати, ця група перебувала поблизу.

Одна з гігантських істот підпливла до Нен і почала штовхати її в воді.

«Він не переставав торкатися до мене», — розповіла Нен в інтерв’ю «The Dodo». «Я кілька разів намагалася відплисти від кита, але він не відставав від мене. Врешті-решт він виштовхнув мене з води своїм плавцем. Він весь час дивився на мене, а я не могла зрозуміти, що він намагався мені сказати».

Нен не на жарт злякалася, подумавши що кит може мати погані наміри.

«Тоді я подумала, що знімальна група закінчить зйомку моєї смертю», — сказала вона. «Досить одного удару його хвоста, щоб зламати в вашому тілі всі кістки».

Але виявилося, що кит зовсім не збирався завдавати драйверу шкоду. Коли Нен подивилася вгору, вона побачила плаваючу навколо них тигрову акулу.

Своїми діями кит намагався захистити людину від нападу акули.

«Я була абсолютно впевнена в тому, що помру», — написала Нен на Facebook.

Кіт підчепив Нен плавцем і поплив до човна. Коли гігантська істота наблизилася до неї досить близько, Нен змогла застрибнути в неї.

«Я просто закрила обличчя руками і розплакалася», — розповідає вона. «Я не знаю, чи були це сльози радості, що я залишилася жива, чи я плакала від того, що зазнала найнеймовірнішого потрясіння за все своє життя».

Кити відомі своїм альтруїзмом, і існує кілька задокументованих випадків, коли горбаті кити рятували інших тварин в океані. Але це перший зареєстрований випадок, коли кит врятував людину.

«Не дивлячись на те, що мені було дуже страшно, я рада, що це сталося зі мною», — сказала Нен. «Неймовірно, що кит піддав себе на небезпеку, щоб захистити мене».

Кити — дивовижні істоти, багато з яких знаходяться під загрозою зникнення через погіршень умов навколишнього середовища, що негативно позначаються на життя в океанах. 
Будь ласка, поділіться цією статтею з усіма своїми друзями, щоб допомогти людству зберегти цих дивовижних істот.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: