Головній актрисі серіалу «Ті, що співають у терні» виповнилося 60 років

Минулого року 12 вересня неповторна англійська актриса, Рейчел Клер Уорд, відзначила своє 60-тиріччя. Її приголомшлива посмішка все ще зводить з розуму навколишніх чоловіків.

За версією одного з найпопулярніших журналів в США, в 1983 році актриса опинилася в десятці найкрасивіших жінок штатів.

Її запам’ятали по фільму «Ті, що співають у терні». Ще будучи дівчинкою, талановита англійка мріяла бути актрисою. Вона успішно закінчила лондонську драматичну школу Byam Shaw School of Art.

З 16 років Рейчел працювала моделлю і досягла в цій сфері не мало успіхів. Вперше вона з’явилася на телебаченні в серіалі «The Thorn Birds» — «Ті, що співають у терні».

Молода зірка відразу ж сподобалася телеглядачам. У період зйомок вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Брайаном Брауном.

Рейчел Клер Уорд знімалася ще в багатьох фільмах і телепроектах. У 2001 році актриса отримала премію Австралійського інституту кіно (Australian Film Institute Award) у номінації «Краща актриса».

Крім кар’єри актриси, вона пробувала також режисерське крісло, а також писала сценарій для невеликих п’єс.

Ніхто не очікував, що аристократка кинувши все і виїхавши в Америку, зробить таку карколомну кар’єру.

Не дивлячись на свій похилий вік, зірка продовжує свою акторську кар’єру, бере активну участь у громадському житті та відвідує різноманітні заходи.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  10 неприємних фото силіконових чоловічих губ