Гормональна гімнастика: відмінне самопочуття і бездоганна зовнішність

Регулярні заняття гормональною гімнастикою допоможуть помітно поліпшити пам’ять, поступово відновити зір, роботу органів дихання, травлення, стимулювання роботи лімфатичної системи, і це далеко не все. Гормональна гімнастика дуже проста у виконанні, доступна в будь-якому віці і приносить тільки задоволення!

Цей метод дуже ефективний і звільняє навіть від застарілих хронічних захворювань. Освоювати його секрети потрібно послідовно. Тільки в такому підході він принесе вам ту користь, на яку тільки здатний. А ця користь, самі побачите, — не змусить себе довго чекати в своєму благодатному прояві. Чому обрано саме тибетські методики? Тому, що завдяки їм з’являється особлива енергія, яка впливає на ендокринну (гормональну) систему.

Гормональна гімнастика: проста і ефективна
Гормональна система — пульт управління організму
Ви знаєте, що таке гормональна система в контексті вашого організму? Це ваша особиста вроджена біологічна програма, і вона унікальна. Ваша гормональна система — прямий аналог комп’ютерної програми, і в неї закладено абсолютно певний набір команд, які послідовно виконуються протягом всього вашого життя. Однак не треба думати, що вроджена біологічна програма — це щось фатальне і її не можна змінити.

Гормональна система (біологічна програма) — це пульт управління організмом. І цим все сказано. Чи можна взаємодіяти з цим пультом? Чи можна вносити зміни у вроджену біологічну програму? На Тибеті довели: можна. Для цього потрібно звернутися до розпорядника особистої біологічної програми, до Верховного Головнокомандувача гормональної системи — до ДНК.

Як домовитися зі своєю ДНК
Як домовитися зі своєю ДНК, щоб процеси старіння призупинилися або зовсім відмінилися? Як впровадити ті командні коди, які ліквідують хвороби?
Для цього є особлива мова, яку розуміє ваша ДНК. Це особлива енергія, яка виробляється за допомогою певних поз тіла і рухів рук, визначеного ритму дихання і певних мовних формул. Це спеціальна мова, за допомогою якої ведеться пряма розмова між особливою ​​життєвою енергією (на Сході її називають Праною) і вашої ДНК. І в результаті якраз і виходить те, що наочно спостерігається при застосуванні тибетських методик: спадкові захворювання зникають, збої в програмі здоров’я ліквідуються, життєва енергія повертається, процеси старіння зупиняються.
Все це вам забезпечать 5 особливих прийомів «Тибетського пятилистника». І перший крок, який ви повинні зробити в освоєнні цього методу, — це тибетська гормональна гімнастика.

Легко, просто і дуже корисно 
Я часто стикаюся з явищем, яке можна назвати «антиспортивна поведінка». Це явище активно проявляється серед людей, які все чудово розуміють і про необхідність спортивних навантажень, і про їх безумовну користь, але … словом, «ось прямо з понеділка почну робити гімнастику» — це зазвичай для таких людей два в одному: і надихаючий початок, і безславний кінець. Я сама з таких — з антиспортивних. І причину знаю, чому я така.

Переважна більшість гімнастики — дуже нудне заняття. Неначе баржу тягнеш, а куди і навіщо — велике питання. Адже «треба» — це той похмурий кат, який нещадно вбиває творчу енергію, а натомість пропонує метушливу і марну суєту.
Але є гімнастики не тільки цікаві, не тільки дуже приємні по фізичних відчуттях, але ще й цілющі: роблять з тілом чудеса. І ось якраз такі гімнастики винищують всі відмовки і все, що за ними ховається (наприклад, спортивна лінь), зникає саме собою. Одну з таких гімнастики я прямо зараз вам надам. Вона дуже проста у виконанні, доступна в будь-якому віці і приносить тільки задоволення.

ЧИТАЙТЕ:  Просто, як ніколи! Просто розпорошіть це засіб, щоб позбутися від цвілі безпечним способом!

Тибетська гормональна гімнастика для оздоровлення та довголіття
Цю гімнастику практикували для свого оздоровлення тільки тибетські монахи, та й то далеко не всі: її техніка була засекреченою. Кілька десятиліть тому монахи передали даний секрет одній людині, яка, переконавшись в могутній силі цього дару, написала про нього в газету. Але майже ніхто нічого не зрозумів — і секретна гімнастика не отримала масового визнання.
І тільки в 2013 році вона стала дуже популярною. Причина такої масштабної популярності — її дивовижна простота і ефективність.
В результаті гормональної гімнастики можна відчути: приплив життєвої енергії, помітне поліпшення пам’яті, поступове відновлення зору і слуху, зняття хронічного емоційного напруження і м’язових затискачів в тілі, поліпшення розумової концентрації, роботи органів дихання, органів травлення, значне поліпшення роботи серцево-судинної системи, стимулювання роботи лімфатичної системи, зміцнення м’язів, в першу чергу рук, і це далеко не все.

Освоївши цю гімнастику, ви виявите, що всі хронічні болячки від вас «відстали» і що з кожним днем ​​ви набували сили і ставали гарнішими прямо на очах. Практичне застосування даної гімнастики збільшує тривалість життя в середньому на 25-30 років.
Гормональну гімнастику рекомендується робити щоранку (до 6 години), лежачи в ліжку, як тільки прокинулися. Але якщо ваш матрац м’який, то краще переміститися на підлогу на килимок або на жорсткий матрац, який не провалюється.
Вправи займають всього від 5 до 15 хвилин, в залежності від ступеня їх освоєння, і дозволяють підтримувати нормальне функціонування організму і всіх гормональних органів протягом доби. Приступаючи до гімнастики, ви одночасно повинні розуміти, що вона не сумісна з вживанням спиртних напоїв, курінням тютюну, не кажучи вже про наркотики.
Приблизно через 6 місяців щоденних вправ вас покинуть практично всі хронічні хвороби, в залежності від стану вашого організму на момент початку вправ. Важливе значення має ваш внутрішній стан: відношення до людей і світу, а також вашої життєвої позиції. У того, хто оптимістично налаштований і вірить сильніше, і результати настануть значно швидше.

Вправа № 1.
Початкове положення: лежачи на спині. Підняти руки над собою, скласти долоні.
Виконати 6-10 коротких розтирань натисканням подушечок долонь одна до одної.
Заодно при цьому проводьте діагностику свого організму — якщо між долонями після розтирання сухо і жарко, то це говорить, що з організмом все в порядку.
Якщо тепло і ви не можете розігріти нижню частину долоньок до гарячого стану, це вказує на те, що ваше біополе знижено в два рази.
Якщо взагалі немає ніякого тепла і долоньки навіть вологі, то це вказує на те, що у вас розвиваються серйозні судинні проблеми.
І ці гормональні вправи якраз спрямовані, в тому числі, і на лікування судинних захворювань. Які б долоні не були після діагностики, потрібно продовжувати гімнастику.

ЧИТАЙТЕ:  Як правильно чистити вуха в домашніх умовах

Вправа № 2.
Початкове положення: лежачи на спині, гарячі місця долоньок, подушечки кладемо на закриті очі (очні яблука). Не відриваючи рук, злегка виконуємо натиснення на очі.
Одне натискання і відпускання — один цикл, одна секунда, треба виконати 30 натискань. Всього витрачається на вправу приблизно 30 секунд.
При цьому потрібно обов’язково рахувати до 30.
Якщо у вас є проблеми з очима, то залиште долоні на очах, не відриваючи, в злегка натиснутому стані ще на 1-2 хвилини.
Дана вправа покращує і відновлює зір. У цей момент йде енергетичне живлення очного яблука і всіх рецепторів. Зір буде поліпшуватися поступово.

Вправа № 3.
Початкове положення: лежачи на спині, долоні переносимо на свої вуха.
Починаємо ритмічно натискати ними, не відриваючи, на вуха.
Натискати 30 разів, 30 рухів — 30 секунд, при цьому також рахуємо.

Вправа № 4.
Початкове положення: лежачи на спині, тримаємо руки перед обличчям, складаємо-затискаємо (в повному об’ємі) чотири пальці в кулачки, а великі пальці у вільному стані відстовбурчені вгору.
Далі великі пальці тримаємо за вухами, знизу вуха, іншими пальцями, стиснутими в кулачки, торкаємося обличчя. Плавно опускаємо свої руки до підборіддя, не відриваючи при цьому пальці від обличчя.
Після цього стислими пальцями починаємо плавну підтяжку шкіри обличчя від підборіддя до вух, не відриваючи пальці від обличчя.
Підтягуємо плавно шкіру обличчя, переміщаючи руки від підборіддя по одній лінії до вух. Великі пальці постійно розташовуються за вухами.
Руки вниз від вух до підборіддя і руки вгору від підборіддя до вух по одній лінії — один цикл, за все потрібно виконати 30 таких циклів за 30 секунд.

Вправа № 5.
Початкове положення: лежачи на спині, кладемо праву долоню на лоб, а ліву зверху притискаємо до правої.
Виконуємо переміщення долонь, торкаючись чола, від скроні до скроні (від лівого до правого, від правого до лівого — один цикл, всього виконати 30 циклів за 30 секунд).

ЧИТАЙТЕ:  Багато господинь роблять це неправильно: куди насправді потрібно засипати пральний порошок

Вправа № 6.
Початкове положення: лежачи на спині, праву долоню тримаємо над верхівкою голови, на відстані 4-5 см від голови, ліву долоню зверху притискаємо до правої руки.
Переміщаємо складені аркою руки від чола до потилиці і від потилиці до чола — один цикл.
Потрібно зробити 30 таких циклів за 30 секунд.

Вправа № 7.
Початкове положення: лежачи на спині, кладемо праву долоню на щитовидку, ліву долоню зверху притискаємо до правої руки.
Виконуємо переміщення лівої руки по повітрю уздовж тіла від щитовидки до пупка і назад до правої руки — один цикл, всього 30 циклів, 30 переміщень лівої руки до пупка і назад за 30 секунд.
На тридцятий раз обидві руки, притиснуті один до одного, притискаючи до тіла, опускаємо на живіт.

Вправа № 8.
Початкове положення: лежачи на спині, кладемо праву долоню на живіт, ліву долоню зверху притискаємо до правої руки.
Виконуємо кругові рухи за годинниковою стрілкою по животу, злегка натискаючи долонями на живіт.
Один оборот — один цикл, всього 30 обертів за 30 секунд.

Вправа № 9.
Початкове положення: лежачи на спині, руки піднімаємо догори. Виконуємо 5-6 кругових рухів кистями рук за годинниковою стрілкою і 5-6 кругових рухів проти годинникової стрілки.
Далі, не опускаючи рук, треба злегка і дрібно потрясти кистями рук протягом 4-5 секунд.

Вправа № 10.
Початкове положення: лежачи на спині, ноги піднімаємо догори.
Виконуємо 5-6 кругових рухів гомілковостопними суглобами за годинниковою стрілкою і 5-6 кругових рухів проти годинникової стрілки.
Далі, не опускаючи ніг, легко потрясти гомілковостопними суглобами протягом 4-5 секунд.

Вправа № 11.
Початкове положення: сидячи на ліжку або на підлозі. Виконуємо розтирання стоп, можна окремо, можна і одночасно двома руками, як буде зручніше.
Якщо стопи будуть сухі, то можна змастити стопи рослинною олією, краще оливковою.
Якщо при розтиранні стоп відчуєте біль, краще це місце ретельно помасажувати.

Вправа № 12.
Початкове положення: сидячи на підлозі. Виконуємо плавне легке масажування-розтирання-погладжування гомілок ніг рухом рук з зовнішнього боку від низу до верху.
Потім за годинниковою стрілкою легко масажуємо коліна. Після цього виконуємо легке масажування-розтирання-погладжування стегон рухом із зовнішнього боку всередину.
Після завершення вправ організм повністю пробуджений, в тілі відчуваються не лише підвищення сил і загального тонусу, але також якась юна, як в дитинстві, радість життя і енергійна готовність до нового дня.
Після гімнастики дуже добре випити склянку тепло-гарячої води: це допоможе активніше запустити вашу лімфатичну систему і вимиє стінки травного тракту.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ