Хлопець з синдромом Дауна 32 роки відпрацював в МакДональдсі — і став його легендою

Історія, яка надихає! 

50-річний Рассел О’Грейді носить почесне звання «найвідомішої людини в Нортміді» не просто так, пише The Epoch Times. Цей хлопець з синдромом Дауна відпрацював в мережі McDonald’s 32 роки, після того, як прийшов туди в 18 років в 1986 році завдяки урядовій ініціативі, яка дала право працювати людям з обмеженими можливостями.

Рассел виявився одним із сотні людей з обмеженими можливостями, які мали можливість пройти навчання і влаштуватися на роботу через Jobsupport.

Він працював в кафе три дні на тиждень — чистив підноси, підмітав підлогу і зустрічав людей. У нього навіть з’явилися постійні клієнти, які приходили в МакДональдс саме в його зміну. І практично кожен другий відвідувач підходив до хлопця і розмовляв з ним. Всі ці люди і персонал кафе кажуть, що дуже полюбили Рассела і будуть сумувати за ним.

Один з клієнтів сказав: «Він дуже працьовитий парубок, завжди з посмішкою на обличчі. Вітаю чемпіона з виходом на пенсію».

Після виходу на пенсію О’Грейді буде проводити більшу частину свого часу в боулінг-клубі Northmead, тому що обожнює боулінг.

Що таке синдром Дауна?

Синдром Дауна виникає, коли людина має повну або часткову додаткову копію 21 хромосоми. Синдром був названий на честь англійського лікаря Джона Ленгдона Дауна. Цей додатковий генетичний матеріал змінює хід розвитку дитини, і у неї з’являються специфічні риси. Спільними є низький м’язовий тонус, низький зріст, мигдалеподібний розріз очей і єдина глибока складка в центрі долоні.

Ще один заслужений працівник.

У McDonald’s працював не тільки Рассел. Такий же стаж роботи має Фрейя Девід. Вона пропрацювала на Фріт-станції в Макдональдсі протягом 32 років. Робота в McDonald’s була «її життям», сказала її мати. Фрейя працювала п’ять змін в тиждень, приходячи на годину раніше, а іноді навіть танцювала в очікуванні перед фритюрницею.

По суботах вона була вихідна, але навіть тоді Фрейя приходила в МакДональдс, щоб пообідати з мамою і дати друзям «п’ять» і міцні обійми.

52-річна Фрейя подала півмільйона кілограм картоплі фрі, коли її мати помітила у неї ознаки забудькуватості. Рання деменція не рідкість серед людей з синдромом Дауна, і її мати переживала за її здоров’я. Коли прийшов час прощатися з Фреєю, прийшло понад 100 осіб — як співробітників, так і клієнтів.

Фрейю обсипали подарунками: тістечками, листівками, фотоколажами, срібним намистом з кулоном «Макдональдс» і картоплею фрі, її улюбленими м’якими іграшками «Дісней» і прокламацією з палати представників штату. Але вона не прощається зі своєю другою домівкою — і буде приходити туди кожні вихідні!

Здорово, що цим двом чудовим людям вдалося прожити повноцінне життя!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Народила в сорок п'ять років, щоб не бути самотньою