Холостяк Дан Балан підігрів чутки про роман з Тіною Кароль: «Хочу весілля»

На думку фанатів, флірт Дана Балана і Тіни Кароль може перерости в щось більше.

Романтичні стосунки між Даном Баланом і Тіною Кароль у 9 сезоні «Голос країни» почали набирати обертів. На етапі вокальних боїв у проекті, відомий співак продовжив надавати знаки уваги своїй музі і обдаровувати її подарунками.

Цього разу Балан підніс Кароль шикарний букет, давши зрозуміти, що ставитися до неї більше, ніж до колеги по шоу. Крім того, під час ефірів він намагався загравати з Тіною. Під час передачі Дан по-джентльменськи за руку провів її до крісла і ошелешив визнанням.

«Моя королева», — звернувся до української співачки молдавський мачо.

Шанувальники, які вже давно спостерігають за фліртом суддів на шоу, відзначили, що знаменитості могли б скласти прекрасну пару. Деякі навіть припустили, що насправді Тіна приховує від шанувальників вагітність, та й взагалі справа йде до весілля.

«Дан прямо очей не відриває», «Кльова пара», «Як же вони класно дивляться разом», «У мене таке почуття, що Тіна Кароль вагітна. Вона тримається за живіт», «Тіна з Даном правда один одному подобаються чи це прикол?», «Гарненькі такі», «Тіна і Дан прекрасні тренери! Дуже гарна пара! Тіночка гарнюня, сукня і зачіска супер»,« ДАН Тіну з’їв би, ЯКЩО ЗМІГ БИ шикарно виглядає»,« Талановиті співаки і тренери, та ще й гарна пара!»,  Шикарна пара», «Хочу весілля цієї пари», «Назріває нова супер парочка !!!».

Сам Дан Балан періодично інтригує шанувальників і веде відверті розмови про відносини з Тіною Кароль.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  7 речей, звичних в США, але майже невідомих для нас