Ідеальний френч: манікюр для тих, хто цінує натуральність

У зв’язку з появою нових дизайнерських можливостей, манікюр з простого догляду за нігтями рук і нанесення лаку перетворився на творчий процес зі своїми напрямами і стилями. Один з них – це модні нігті френч і дизайн нігтів в стилі French. Багато хто з вас бачили «нігті по-французьки» і навіть, можливо, робили такий манікюр собі самі або в салоні, не знаючи, що робите френч. Це, в даний час, найпопулярніший манікюр. Придуманий в 1977 році для голлівудських актрис, стиль впевнено увійшов у повсякденне життя жінок.

Класичний френч. Білі кінчики нігтів і рожева основа – перше враження, що ніготь не нафарбований, а просто добре доглянутий. Удавана природність, можливість зробити його в домашніх умовах і можливість «носити» його з будь-яким одягом – великі плюси цього стилю.

Кольоровий френч. Для його виконання беруть два контрастних за кольором лаки і наносять один на кінчик нігтя, інший на решту основи. Найпоширеніше на сьогодні поєднання кольорів – це біла основа і чорні кінчики. Якщо Ви будете повертатися з дачі в переповненій електричці з таким манікюром, навряд чи Вас приймуть за гламурну красуню.

Арт-френч. Нанесення різних наклейок, малюнків на класичний фон френча. За допомогою пензлика малюються смужки, горошини, інші орнаменти та етюди.

Френч–міленіум. На край нігтя наносяться блискітки і не тільки. Вітаються стрази, біжутерія і дрібні коштовні камені. Головне, щоб це було блискуче.

Фан-френч. Самий видовищний і самий оригінальний френч. У ньому використовується фольга, ліплення, мереживо, все, що можна прикріпити. Манікюр виходить об’ємним і робиться, природно тільки на нарощені нігті.

Місячний френч відрізняється від класичного тим, що контрастна смужка робиться не на кінчику, а біля основи нігтя. Цей манікюр зручний тим, що по мірі відростання живого нігтя, можна просто збільшувати ширину смужки.

ЧИТАЙТЕ:  32 незвичайні ідеї манікюру в холодних відтінках

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ