Інтернет змусив цю пампушку виправдовуватися за те, що у неї чоловік — накачаний красень

Деякі люди, потрапляючи в Інтернет, перетворюються в безжальних тролів. Вони забувають про тактовність і повагу. І ніби харчуються нашою енергією, висміюючи звичайні речі — смак, вік, фігуру. Однак з героїнею цієї історії у них нічого не вийшло. І тепер вона — приклад для багатьох з нас.

Це — Дженна Кутчер з Вісконсіна (США), весільний фотограф і блогер. Називає вона себе «панянкою з формами«.

Дженна часто публікує знімки з чоловіком Дрю. Будь-хто скаже, що виглядає він приголомшливо. М’язи на його тілі чудово підкачані!

В середині березня 2018 року дівчина звернулася до своїх читачів: «Я отримала жахливе повідомлення. Вони не вірять, що у такої, як я, вийшло закохати в себе такого приголомшливого хлопця, як Дрю» .  

Ці слова трохи похитнули впевненість дівчини в собі. Вона каже, що злостивці «здули пил» з минулих комплексів. Однак вона вирішила боротися.

Дженна доповнила звернення знімком, де вона і її чоловік гуляють по пляжу на Гаваях. Обидва одягнені в купальні костюми.

Чому я, така «фігуриста», отримала його? Я відчуваю себе негідною його.  Не худа, значить, не заслуговую.

Однак цей чоловік приймає кожен мій вигин, ямочку, кілограм і прищ протягом останніх 10 років. Він щодня мені нагадує, що я прекрасна. Я це чую, а мій голос всередині говорить зворотне (особливо коли давно не приймала душ).

Так, він цілує мої стегна, мої великі руки, мою целюлітну дупу. Він кохає мене.

Станом на 21 березня пост-крик душі зібрав: 68 000 лайків. Показник! Більшість коментарів виявилися позитивними. Дженна була здивована.

Ти дуже красива. Дрю пощастило з тобою. Так, він в хорошій формі, але, я сподіваюся, він знає, що головна цінність — це ти. Удачі вам, друзі. Піклуйтеся одне про одного.

Дівчина каже, що постійно бореться з собою. Адже крутяться думки, що її чоловік гідний кращої. Вона визнає, що завдяки Дрю стала впевненішою. Але все одно її нерідко захльостує невпевненість.

Він мені так допомагає. Дрю бачить мене красивою, коли я не приймаю душ або довго не вилажу з спортивного костюма. І я така більшість часу. Він весь час говорить, що я красива.

Але навіть незважаючи на це, я постійно налаштовую себе сама. Не думаю, що це правильно — черпати впевненість в когось іншого. У мене є бізнес. Я можу надихати інших.

До речі, Дженна займається спортом разом з Дрю. Вона відвідує фітнес і йогу. Вони часто фотографуються в залі. Чоловік не дозволяє видаляти навіть невдалі, на думку дружини, кадри. Ось романтик!

Нам здається, ці двоє заслуговують того, щоб їх щастя поважали. Нас ця історія надихає. А вас? Напишіть в коментарях!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ