Його обожнюють за особливу милість, порівнюючи цуценя з плюшевою іграшкою або ведмежатком

Заводчики дуже суворо ставляться до вихованців, яких будуть виставляти на продаж. Тварини повинні бути ідеальні, без вад. Але природа — штука непередбачувана. Навіть у породистих собак з бездоганного родоводу можуть народитися діти, скажімо, з родзинками. Не такі як всі.

І тоді у заводчиків два вибори: або продати недосконалого вихованця зі знижкою, або взагалі викинути на вулицю. На жаль, з померанським шпіцом по кличці Берт вирішили вчинити жорстоко. Через те, що він був занадто великим і схожим на ведмедика, малюка викинули. Але його чекала щаслива доля!

Маленький пухнастий красень привернув увагу Кеті Грейсон, художника з Нью-Йорка. Жінка забрала його до себе і похвалилася новим вихованцем в Інтернеті. Що тут почалося! Берт став неймовірно популярним — на його аккаунт в Інстаграмі підписалося 93 тисячі читачі. Його обожнюють за особливу милість, порівнюючи цуценя з плюшевою іграшкою або ведмежам.

У песика навіть з’явилася професія — «знавець мистецтв». Він працює в галереї своїй власниці під назвою «Отвір».

«Мені подобається, коли люди приходять в галерею, щоб побачити Берта, і приносять своїх собак для зустрічі з ним. Галерея завжди відкрита для публіки, так що приходите і гладьте його», — сказала художниця.

Кеті зізнається, що зовсім не здивована, що Берт став таким відомим в соціальних мережах.

«Берт чудовий песик, який робить людей щасливими. Інтернет і соціальні мережі створені для милих тварин, а людям так потрібно протиотруту від всієї накопиченої гидоти!».

Тільки погляньте на це пухнасте диво!

Правда, він чимось схожий на ведмедика Паддінгтона?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Кішки, які приносять несподівані подарунки своїм господарям