Казкова сукня нареченої з Індонезії підкорила мережу! Неймовірна краса!

Дуже сподобалася червона сукня.

Казкова сукня індонезійської нареченої викликала велику бурю емоцій в соціальних мережах і була відзначена лайками 200 тис. користувачів. У березні минулого року Интан Аззахра вийшла заміж за Зенден Наена.

В якості весільного вбрання вона вибрала чарівний наряд в стилі Попелюшки, який пошив талановитий дизайнер Іван Гунаван. Сама церемонія по розкоші анітрохи не поступалася сукні.

Процес одруження проходив в столиці Індонезії, при цьому святковий торт дорівнював  висоті росту дорослої людини.

Проте вся увага була прикута до самої сукні. Наряд характеризується довгими рукавами і закритим переднім верхом, який був прикрашений великою кількістю перлин.

При цьому в якості аксесуару наречена вибрала красиву перлову діадему. Це стильне дизайнерське плаття привело в захват численних користувачів по всьому світу.

Впевнені, кожна представниця прекрасної статі хотіла б приміряти таке вбрання на найважливішу подію в її житті. Дивовижний одяг дуже вдало підкреслити позитивні сторони фігури дівчини і приховав недоліки.

Індонезійський дизайнер повністю врахував побажання юної нареченої. Можливо, клієнтів після цього замовлення у професіонала стане набагато більше.

Пізніше наречена наділа інший наряд — плаття червоного кольору, прикрашене кристалами. Низ сукні декорований червоним пір’ям. Наречений був одягнений не менше розкішно, а до вечора змінив свій наряд на яскраво-червоний, призначений для зустрічі гостей.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ