Кішка проганяє з дому нечисту силу

Багато років ми збирали гроші, щоб замість двох-кімнатної квартири купити трьох-кімнату. Щоб була у нас з дружиною справжня спальня, у дочки — її дівоча кімната. Два роки тому змогли, нарешті, здійснити свою мрію. Коли переїжджали, Аня, дружина моя, сказала, що треба б кішку першою в нову квартиру запустити — прикмета така.

«Ну, мені тільки не вистачало зараз кішку шукати!» — огризнувся. Аня промовчала, але, схоже, образилася. А кішку нам все одно довелося шукати. Правда, пізніше …

З перших днів життя на новому місці почалася якась чортівня. Ночами щось стукало, потріскувало. При цьому відчували це тільки я і дружина. Дочку Настю нічого не турбувало. Скоро стало зовсім погано. Ночами у нас в спальні зі скрипом відкривалися дверцята шафи. Одного ранку, прокинувшись, ми побачили, всі наші речі з шафи вивалено на підлогу.

Анна впала в істерику. Я взяв телефон і почав дзвонити колишнім господарям квартири. З’ясував, що у них в цій кімнаті, де зараз наша з Анею спальня, жила і померла бабуся. Я дав відбій і вилаявся. Хоч і не вірив у всякі привиди, але приємного-то мало.

Дружина твердо сказала: «Потрібна кішка. Вона прекрасно проганяє з дому нечисту силу». Я погодився, коли на наступний ранок з підвіконня сам собою впав і розбився квітковий горщик. Ані я про бабку, яка кінці віддала в нашій кімнаті, розповідати не став. Нехай вважає все, що відбувається, підступами Полтергейста.

Борець з нечистю

Кішку ми вирішили взяти в притулку. Вибрали  однорічну чорну пухнасту красуню з білими грудьми і лапками, з пронизливими жовто-зеленими очима. Звали її Луїзою. Але ми тут же перейменували кицю в Лікеру, Лушку. Коли привезли її додому, Лушка вигнула спину дугою і засичала.

«Ось, я говорила! — заявила дружина. — Вона з порога нечисту силу чує!» Кішка вела себе неспокійно. Обійшла всю квартиру, потім сіла біля шафи в нашій спальні і втупилася на її дверцята. Сиділа так хвилин 20. Потім підійшла до одних дверцятах і спробувала відкрити їх лапкою.

Двері зі скрипом піддалися, відкрилися, і Лушка почала шалено нявкати, дивлячись на полиці з білизною. Нам аж страшно стало. Потім раптово заспокоїлася, і задоволена виконаною роботою, пішла.

Кілька ночей Лушка провела в нашій спальні. До шафи вона більше інтересу не проявляла. Але часто, сівши посеред кімнати, довго не зводила погляду з вікна. І якось увечері з моторошним мявом стрибнула на підвіконня. Кватирка відчинилися — на вулиці раптово піднявся страшний вітер, прямо ураган.

Лікера кинулася але вікно, дряпала скло — ми злякалися, що вона його розіб’є і випаде з 9 поверху. Заспокоїлися вони одночасно — Лушка і ураган. Він стих так само несподівано, як і піднявся. Кішка зістрибнула з підвіконня і розтягнулася на підлозі зі смертельно втомленим виглядом.

Я подумав, що це дух бабусі випарувався. Після цього вечора Лікера покинула нашу спальню і облаштувала собі містечко в вітальні, в кріслі.

Захист від поганих людей

Наша незвичайна кішка відмінно справляється не тільки з привидами, але і з живими людьми — якщо вони приходять з не добрими намірами. Одного разу навідався мій племінник — канючив гроші на «вигідну справу», обіцяв повернути з відсотками дуже скоро. Лушка ходила колами навколо нас, шипіла на племінника.

Я задумався: давати чи ні? І тут моя улюблениця тяпнула мене за ногу. Немов би мовити хотіла: «Не дуркуй, дятел!» Я відмовив хлопцеві, а потім дізнався, що гроші йому були потрібні на нелегальний бізнес, який прогорів, не встигнувши вирости.

Незабаром зачастила до нас сусідка знизу — жвава молодичка з дивним ім’ям Вірджинія. Те прийде солі позичити, то запитає, чи немає у нас такої-то книжки, то з’явиться дізнатися — чи пасує їй нове пальто. Це вона, звичайно, у Ані питала, але оком в мою сторону косила конкретно.

Анька, зметикувавши, в чому справа, сказала, що на поріг цю Вірджинію більше не пустить. А вже Лушка на це давно натякала — вона весь час шипіла і кричала на сусідку, а якось навіть подряпала її. При цьому з тими, хто приходив до нас з добром, Лушка була справжнім ангелом: і до ноги терлась, і на коліна залазила, і гладити себе дозволяла.

І ось якось сидить наша захисниця біля вхідних дверей і вирячилася на них. Потім підійшла і стала їх кігтями дряпати. Я відкрив двері — нікого. А вона вислизнула і зробила калюжу на килимку біля дверей. Такого статися просто не могло за визначенням! Лікера — дама дуже порядна і жодного разу в житті не промахнулася повз лотка.

Я її загнав у квартиру, килимок підняв — тепер тільки викинути! — а під ним … земля чорна насипана і голки швейні, штук 5. Я онімів, покликав дружину. «Тільки руками не чіпай! — закричала Аня. — Це порча, це напевно Вірджинія, погань, підкинула, щоб нас посварити!» Змела все віником в совок, та й віднесла сусідці під двері.

Залишила там і віник з совком. Після цього відьма ця до нас не наближалася. Ось Лушка молодчина!

Особистий екзорцист

Наша дочка Настя півроку тому різко змінилася. Їй тоді 15 років було. До цього вони з Лушкою дружили, а тут Настя почала кішку зі своєї кімнати проганяти, двері закривати. Зі мною і Анею стала грубою, різкою. Почалися різкі перепади настрою. У школі скотилася на трійки. Ми запідозрили наркотики, але дочка присягнулася, що це не так.

У кімнаті на стінах Настя намалювала якісь знаки, серед них дружина з жахом виявила і його. Ну, розумієте, з рогами. Ми вирішили, що Настя потрапила в секту. Під виглядом друга запросили додому психолога. Той не зміг сказати нічого зрозумілого. А ось моя мама поставила діагноз: «У Настю біс вселився! Шукайте екзорциста!». Але екзорцист знайшовся сам: на порятунок кинулася Лікера.

Вона ночами стала проникати в кімнату дочки і лягати поруч з нею на подушці. Настя влаштовувала нам істерики: «Якщо ви не приберете цю погань, я її вб’ю!» Дружина заявила: «Це не погань, це член нашої сім’ї. Можеш спочатку вбити мене». Дочка закричала: «І вб’ю!» Я перелякався не на жарт: схоже, справді, дідько з дівки лізе.

Одного ранку нас розбудив пронизливий крик дочки. Ми влетіли в її кімнату: Лушка лежала у дочки на грудях і дряпала кігтиками нічну сорочку, а Настя ніяк не могла її прогнати. І раптом вщухла і заплакала. Кішка зістрибнула на підлогу і гордо пішла.

Настя розповіла нам, що прокинулася від того, що її хтось душив уві сні. Виявилося, це кішка лягла їй пузом на обличчя. Дочка спробувала її скинути, тоді Лушка перемістилася на груди. Нічна сорочка Насті була вся роздерта, але на тілі — жодної подряпини. Дочка підняла на нас очі і жалібно сказала: «Ох, як же я за вами скучила!»

Аня розридалася, кинулася обіймати дочку. А я вийшов, щоб приховати сльози. Взяв на руки кішку, зарився в її шерсть і сказав: «Спасибі, Лушенька». А вона лизнула мене в вухо. Я зрозумів, що Лушка прогнала нечисть, що оселилася в нашій доньці. Настя стала колишньою. З Лушкою знову дружать-цілуються. Так ми всі обожнюємо нашого екзорциста. Знаємо: ми під надійним захистом!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  І тоді я зрозуміла - коханця треба кидати