Кіт, який змінив життя свого господаря

У простих кішок не так багато шансів на те, щоб знайти люблячу сім’ю. Вони не можуть конкурувати з красивими, породистими тваринами. Якщо до того додаються зовнішні «особливості», шанси і зовсім зводяться до нуля.

Кот Філ багато років жив у притулку для тварин. Ніхто не хотів брати такого кота додому, його брати і сестри давно знайшли новий будинок, а Філ продовжував жити в притулку. Справа в тому, що у нього великі лапи, на трьох лапах Філа по 7 фаланг «пальців» і 6 на четвертій. Але це не заважає йому бути доброзичливим і добрим котом.

Життя Філа назавжди змінилося після зустрічі з Джастіном Крейгом. Коли хлопець вперше побачив його, тварина так сподобалося йому, що той в цей же день забрав його додому.

Він не хотів, щоб котик, до якого Джастін всього за кілька хвилин прив’язався всією душею, ще хоч на хвилину затримався в холодних стінах притулку.

Філ відразу ж влаштувався в новому будинку і вів себе так, немов завжди тут жив.

Він дуже трепетно ​​ставиться до свого господаря і завжди супроводжує його. Джастін відповідає взаємністю своєму вихованцеві і вже не уявляє своє життя без нього. Кот Філ ще ніколи не відчував себе таким потрібним і улюбленим, як зараз!

Подивіться на веселі будні двох кращих друзів! Якщо сподобалася стаття, не забудьте поділитися нею з друзями!


кредитують © Trubadurov.net

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: