Коли чоловік пішов до іншої, жінка схудла і стала красунею — тепер він хоче її повернути

Ось це так! 😲😲😲

Лінн Чімп не можна було назвати стрункою. Тим не менш, вона зустріла чоловіка, якого не збентежили цифри на її вагах. Незабаром він запропонував їй стати його дружиною, а після весілля жодного разу не натякав на те, що їй варто було б сісти на дієту.

Вони були цілком щасливі, поки не сталося те, що назавжди змінило Лінн. Жінка дізналася, що її чоловік закохався в іншу. Та була зовсім на неї не схожа: струнка, красива — така могла завоювати будь-якого чоловіка, але вона вибрала чоловіка Лінн.

Після цього випадку Лінн по-новому глянула на себе в дзеркало. Вона зрозуміла, що лікувати їй доведеться не тільки поранену зрадою чоловіка душу, а й тіло, яке роками «убивається» шкідливою їжею і переїданням.

Правильне харчування і тренування — найкращий спосіб змінити себе 

До того моменту вага Лінн наближався до 130 кілограмів. Дівчина вирішила, що діяти потрібно радикально. Насамперед вона забула дорогу до всіх кафе з її улюбленим фастфудом, а після цього найняла персонального тренера, який склав для неї дієту і програму тренувань.

І ось, через деякий час, Лінн помітила, що її тіло починає перетворюватися. З відображення в дзеркалі на неї подивилася не «ненависна товстуха», а жінка, якою вона завжди мріяла бути. Приваблива, струнка, а головне — впевнена в собі.

Лінн сьогодні

Дівчина давно пробачила чоловіка і навіть вдячна йому за струс. Адже якби не цей випадок, то вона, ймовірно, продовжувала збільшувати вагу, гроблячи своє здоров’я. Втім, це нітрохи не зменшує заслуг Лінн, адже вона не стала днями безперервно сидіти на дивані і заїдати горе — вона наполегливо працювала.

Трансформація Лінн зайняла 18 місяців. За півтора року вона змогла позбутися від 76 кілограмів! Сьогодні дівчина насолоджується новим життям і продовжує працювати над своїм тілом.

Ну і найцікавіше: побачивши нову Лінн, колишній чоловік закохався в неї заново і захотів повернути її будь-якою ціною. Дівчина не скористалася цією щедрою можливістю вирішивши, що той, хто обдурив раз, з легкістю зробить це знову. Вона почала своє життя з чистого аркуша, і ми бажаємо їй успіху!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: