Конкурс краси «Міс Італія» прогримів на весь світ. Причиною цього стала чарівна 18-річна учасниця

Нещодавно в Мілані відбувся фінал конкурсу краси «Міс Італія». Третє місце в ньому зайняла 18-річна модель Кьяра Борді (Chiara Bordi).

Задовго до оголошення результатів Кьяра отримала багато злісних коментарів від недоброзичливців. У дівчини немає ноги, і хейтери впевнені, що її взяли на конкурс з жалості.

Кьяра втратила ліву ступню і частину гомілки в 13 років. Вона їхала на велосипеді і потрапила під автомобіль. Незважаючи на травму, дівчина не залишила мрію стати моделлю. Вона користується протезом, який дозволяє носити навіть взуття на підборах.

Кьяра співпрацює з британською організацією Models of Diversity, яка виступає проти загальноприйнятих стандартів модельної зовнішності.

Кьара любить подорожувати і захоплюється скелелазінням, веслуванням на каное, віндсерфінгом і роликами. У майбутньому вона планує отримати професію хірурга-ортопеда.

Дівчина зізналася, що пішла на конкурс не за перемогою. Вона хотіла показати всьому світу, що життя прекрасне, незважаючи ні на що. «У мене немає ноги, але у вас немає ні серця, ні мізків», — відповіла дівчина недоброзичливцям.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Дві туристки зникли в джунглях Панами, а через 10 тижнів люди знайшли на рисовому полі жіночий рюкзак