Красива старість Робера Оссейна: як зараз виглядає 90-річний граф Жофрей де Пейрак

Ми покажемо вам, яким красивим літнім чоловіком став Робер Оссейн. Так-так, той самий граф з «Анжеліки»! Той, який колишній чоловік Марини Владі. І розповімо про його життя!

Є такий актор — Робер Оссейн. Колишній чоловік Марини Владі. Сам він запам’ятався глядачам по знаменитій своїй ролі в «Анжеліці».

Дитинство майбутнього актора

Народився Робер Оссейн в Парижі в 1927 році. При народженні його звали Абрахам Оссейнофф: батько, композитор Андре Оссейн, наполовину азербайджанець, наполовину іранець, тобто перс. Це, зауважує журналіст ДжоІнфоМедіа Діана Лінн, для Азербайджану норма: там дуже багато змішаних персько-азербайджанських сімей. А прізвище Робера правильно писалося б, виходить, і зовсім Гусейнов …

Як би там не було, батько Робера перед Першою світовою навчався в Москві, після війни поїхав до Німеччини, вчитися в консерваторії, і зустрів там єврейку Анну Маньківську з Бессарабії. Одружившись, пара перебралася в Париж. Робер непогано говорив російською, але і з французькою проблем не було. Займався в театральній студії з п’ятнадцяти років, а потім пішов на театральні курси.

Кінокар’єра Оссейна

Почав він з фільму «Набережна блондинок» 1954 року. Потім зняв перший фільм — «Негідники відправляються в пекло», в ньому грала Марина Владі, на ній він і одружився в результаті. Надалі Марина грала в декількох його картинах. Так, вони удвох грали у французькій версії «Злочину і кари». Фільмів, словом, було багато, але головна роль — графа Жоффрея де Пейрака в сазі про Анжеліку. Пізніше Оссейн очолював театр в місті Реймсі, ставив свої спектаклі в Парижі … Словом, багатогранна творча особистість.

Особисте життя

З Мариною Владі він був одружений протягом чотирьох років. Вона народила двох синів, Ігоря (став актором) і Петра (музикантом). Потім ще п’ятнадцять років Оссейн був одружений з Кароліною Ельяшів, психоаналітиком і кіносценаристом, яка на двадцять років була молодшою від нього. Її батько був євреєм з того ж Азербайджану, а мама — теж єврейка, але сефардка (це трохи інший етнос), літератор. У пари — син Ніколя, рабин. А третя дружина — Кендіс Пату, актриса. І четвертий син — Жюльєн.

А чим він займається зараз?

А зараз йому вже дев’яносто років. Але старим не здається: ще десять років тому активно знімався в кіно, зараз багато подорожує, приїжджає в тому числі в рідний Азербайджан, відкривав навіть Олімпіаду в Росії як факелоносець. Написав дві книги мемуарів «Кочівники без племен» і «Сліпий вартовий». Словом, веде життя активне, наскільки може, незважаючи на вік. І це прекрасно — коли людина не здається, і коли дев’яносто років для нього — тільки чергова дата, не більше! ..

Улюблена жінка Висоцького, як бачимо, не тільки Висоцького підкорила, але і графа Жоффрея де Пейрака. Того самого персонажа, який говорить Анжеліці: жінки плачуть і благають мене повернутися до них, ви ж не хочете стати моєю дружиною по-справжньому, ну так я і не змушую, але ви ще поплачете так само, як і вони! .. Звичайно, не його самого, а актора … але чи є різниця, якщо Оссейн настільки прекрасно відтворив образ? 

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: