Крихітна чіхуахуа народила рекордну кількість цуценят

Неймовірна подія сталася в одному з притулків американського міста Канзас. Один чоловік приніс до притулку «Unleashed Pet Rescue & Adoption» вагітну собачку породи чіхуачуа і сказав, що він не збирався заводити щенят і не знає, що з нею тепер робити.

Перша реакція, яка вирвалася у працівників притулку, був вигук подиву «Lol!». Так собачку потім і назвали — Лол.

А здивувалися волонтери не дарма! Півторарічна собачка виглядала як кулька з маленькою голівкою і хвостиком. Вона ледве могла пересуватися.

Люди зрозуміли, що Лол виношує дуже багато цуценят — не менш 8-ми. При цьому на той день рекорд породи чіхуахуа становив 10 малюків.

Через 5 днів після того, як Лол потрапила в притулок, у неї почалися пологи. Пологи приймала волонтер з ветеринарною освітою Реббекка Тейлор. Вона і інші співробітники притулку були шоковані, коли один за одним почали з’являтися малюки!

В кінцевому підсумку їх виявилося 11! Це новий рекорд і волонтери притулку вже подали заявку в Книгу рекордів Гіннесса, яка буде розглянута в найближчі тижні.

Ветлікар оглянув малюків і сказав, що всі вони абсолютно здорові і дуже міцні. Всім їм вже дали різні клички. У притулку малюків будуть виховувати до 2-х місяців, а потім роздадуть в сім’ї. Вже є багато охочих мати вихованця з цього рекордного посліду.

А саму Лол планує взяти собі сама Реббекка, яка стала другою прийомною мамою цим чудовим малюкам.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: