Крик душі бортпровідника

Я бортпровідник. Вчора прилетів, був важкий рейс, вибісили всі пасажири до неможливості. Випущу пар і скажу все, що думаю про пасажирів.

1. Чому ви після себе залишаєте такий безлад?  Це якийсь жах! Що за відношення: «Я купив квиток, то у мене є право смітити у всьому літаку». Доходить до того, що заходиш в туалет, на сидінні унітазу сліди від взуття.

Хтось «в позі орла» сидів на унітазі в літаку! При тому, що були і паперові рушники і одноразові сидіння. Окреме фі чоловікам: коли я йду в туалет-піднімаю сидіння, а вам западло? Це нижче вашої гідності? Або якщо не вдома, то все можна забруднювати?

З вами летять жінки, які, якщо, ви не знали, справляють нужду сидячи. Коротка піпірка і погано виходить стоячи? Зніми штани, сядь на унітаз і «вилий душу» сидячи, ніхто не засудить, бабою від цього ти не станеш. Жінки теж не краще: валяються прямо на підлозі туалету тампони в крові, прoкладки, дитячі підгузники-без коментарів.

2. Діти …. Просто не виношу маленьких дітей. Не розумію навіщо ви тягнете їх у відпустку, на море і т. д? Політ займає 5-6 годин, найпростіше вбити час-заснути. Дітям дівати свою енергію нікуди. Як тут людям спати, коли в 3 метрах від тебе біситься від неробства цілий виводок дітей, які верещать і плачуть. Заспокоїти і зайняти чимось ви не можете або не хочете. Летите з дитиною — візьміть з собою розмальовки, книжки, накачайте мультиків (в аеропортах безкоштовний вай-фай). Вас летить 100-150 осіб, бортпровідникам і так важко, а стежити ще за вашим чадо, щоб він ненароком не влетів головою в візок просто не можливо.

3. Бортпровідниці. Чоловіки, якщо дівчина-провідник люб’язно і ввічливо розмовляє це не означає, що вона готова стрибнути з вами в ліжко, (попити кави, сходити в кіно-потрібне підкреслити). Це її робота, стандарти компанії і нічого більше. Так, можна, зробити комплімент, і можливо він їй сподобається, але не більше. Провідниці не прагнуть влаштувати особисте життя з вами або задовольнити фізіологічні позиви в близькості з чоловіком в туалеті літака. На моїй пам’яті (літаю я вже більше 4 років) був тільки 1 випадок-чоловікові сподобалася дівчина-провідниця, він знайшов її через кілька місяців і одружився.

4. Обслуговування і бидло. Як багато хто з вас вважає, сідаючи в літак. Так ось, в першу чергу, ми потрібні, щоб забезпечити безпеку польоту, а не для вашого самоствердження: «Я заплатив, хай мене облизують» (цитата з к \ ф «Красуня»). Так, ми отримуємо гроші за те, що працюємо з людьми, але це не означає, що до нас можна відноситься як до служниці. Ми теж вас обговорюємо і робимо свої висновки. Вам все одно, що про вас думають сторонні люди? Вітаю, тоді сядьте в прохід і випорожніться прямо посеред салону, вам же все одно, як про вас подумають інші.

5. Sекс в літаку (в туалеті). Багато з вас вважають це дуже екстремально, що це загострює емоції, неймовірний оргазм і т.д. Так ось, в цьому немає нічого екстремально, а викликає тільки огиду. Ви летите не одні, уявіть, що ви самі заходите в туалет, після того як там по-швидкому перепихнулася якась парочка. Уявили? І як? Приємно? Напевно не дуже. Хочете секс в літаку-заплатіть мільйон за оренду приватного джета і займайтеся сексом в ньому хоч весь політ.

6. Мийтеся. Не знаю, як сказати, просто мийтеся, чим частіше, тим краще, і носіть з собою жуйку. Іноді від вас так несе перегаром, потом, тижневими шкарпетками і біс знає ще чим. До жінок теж відноситься. Я якось ігнорував одного пасажира тому, що від нього несло як від бомжа. Не пишаюся цим. Не розумію, як люди просиділи з ним весь політ (Савіно — Бургаз).

Ви скажете, знайди іншу роботу і не ний. Запам’ятайте, що хороший сервіс-це дорога з двостороннім рухом: позитивне ставлення до нас однозначно буде помічено і відповідь буде такою ж. Та й дупа ні у кого підгорати не буде. Я не один такий, я просто перший, хто висловився. Будь ласка, давайте не будемо доставляти один одному проблем?

Дякую за розуміння, бажаю вам вдалого польоту.

P. S. Сподобався запис — діліться ним з друзями!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: