Легенда на острові Чіндо, яку можна побачити вживу

Два рази на рік неподалік від острова Чіндо в Південній Кореї можна спостерігати дивне явище, яке нагадує біблійний сюжет про те, як перед Мойсеєм розступилося море. Води, що з’єднують острова Модо і Чіндо, на цілу годину розступаються, відкриваючи дорогу протяжністю в 2,8 кілометра і шириною в 40 метрів.

Вчені вважають, що такий поділ морських вод відбувається внаслідок різниці відливів і припливів, які в свою чергу залежать від циклів Місяця. Побачити це неймовірне природне явище з’їжджаються десятки тисяч туристів з усього світу.

Безліч туристів і місцевих жителів гуляють по відкритій стежці посеред моря і збирають морських мешканців, викинутих на сушу. Таємничий Морський Шлях майже в 3 кілометри завдовжки можна спостерігати в провінції Чолла-Намдо. Найчастіше туристи відправляються на Чіндо в травні, хоча найбільш сильні відливи відбуваються восени та взимку.

Всесвітню популярність цього феномену приніс посол Франції П’єр Ранді, який після свого візиту на Чіндо в 1975 присвятив йому статтю в місцевій газеті. Найдивовижніше в цьому явищі — те, що по «Масовій стежці» можна дійти від материка до самого острова.

У корейців подібному феномену існує своє пояснення. За легендою, засуджений на ім’я Сон Дон Чжин був засланий на острів Чечжудо. В дорозі його корабель потрапив в сильний шторм і розбився. Однак Сону зі своєю командою і ріднею вдалося врятуватися і допливти до найближчого острова, яким виявився Чіндо.

Нащадки Дон Чжіна жили на острові протягом більше 200 років, за які постійно піддавалися атакам тигрів, які наповнювали ці землі. Внаслідок цього вони вирішили перебратися на острів Модо, який знаходився неподалік. Коли жителі переселилися, виявилося, що на острові залишилася одна старенька. Вона стала волати до морського Дракону, благаючи допомогти їй возз’єднатися з рідними. Тоді Дракон велів жінці прийти до берега моря.

Море розступилося, і старенька відправилася в шлях, але виявилася занадто слабка, щоб подолати його. Тоді її близькі рушили їй назустріч і забрали жінку. Вмираючи, старенька подякувала Драконові за допомогу в її возз’єднанні зі своїми рідними. З тих самих пір на острові щороку проводяться обряди в пам’ять про цю жінку і неймовірне диво, яке здійснив Дракон. А «морський шлях» тепер прикрашає пам’ятник тигру і бабусі.

Море розступається всього на 1-2 години, так що туристам слід поквапитися повернутися на сушу до припливу. Тим, хто не встиг дістатися до берега вчасно, надають допомогу численні поліцейські на човнах.

Як же все-таки багато на нашій планеті дивовижних місць!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  5 ознак «дeшевoї» жінки