Лужна вода дійсно рятує від раку. Ось що треба робити

Кислотність — причина 95% ракових захворювань.

Майже 100 років тому доктор Отто Варбург виявив, що в основі розвитку 95% ракових захворювань лежить кислотне середовищеПідвищена кислотність організму викликає остеопороз, діабет, серцеві захворювання, і майже всі інші хронічні захворювання, якими ми страждаємо сьогодні.

Суть проблеми.

Коли в наших тілах накопичується занадто багато кислоти, ми відчуваємо втому, з’являються проблеми з травленням, ми додаємо у вазі і т.д. Цього можна уникнути, якщо пити чисту воду і їсти свіжі овочі з допустимим кислотно-лужним балансом.

Кращим засобом від кислотності і викликаних нею хворіб є лужна вода.

Що таке лужна вода?

Це вода з низьким рівнем кислотності (рН). Величина pH вимірюється в межах від нуля до чотирнадцяти, де 7 — нейтральний показник. У кислоти він менший 7. У лужної води більш 7. Така вода приводить рівень загального рН організму в норму.

Важливість лужності.

Лужна вода покращує роботу шлунка, усуває печію і виводить слиз із кишечника. Вона швидко виводить продукти метаболізму з тіла і вони не застоюються, що дуже актуально для спортсменів. Також в її складі є магнезія, яка незамінна для правильної роботи мозку.

Як її приготувати?

Ось рецепт лужної води з ефектом детоксикації. Нам знадобиться:

  • 1 лимон;
  • 1/2 огірка;
  • 1/4 кореня імбиру;
  • 1/2 склянки м’яти.

А ось як її приготувати і використовувати:

  • Зніміть шкірку з імбиру, перш ніж його нарізати;
  • Наріжте всі інгредієнти і залийте водою;
  • Не викидайте інгредієнти після першого використання, інакше ви не отримаєте максимум корисних речовин. Одні і ті ж інгредієнти можна повторно використовувати до трьох днів. Просто доливайте води.
  • Пийте вранці натщесерце.

Як це працює?

Лимон нормалізує рівень pH. Він за своєю суттю є лужним продуктом, хоч має кислий смак. Лимон це потужний дезінфікуючий і антибактеріальний продукт. Він допомагає з багатьма проблемами: від неприємного запаху до холери.

А ще лимон володіє 22 протираковими властивостями.

ЧИТАЙТЕ:  Підвищуємо імунітет народними методами: корисні поради

А як ви боретеся з кислотністю?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ