Люблять не ідеальних, а люблять тих, хто підходить

Ось що я хотіла сказати Вам сьогодні:

Моя подруга Рита — судмедексперт. Їй 42. У неї довгі тонкі пальці і другий дан з айкідо. Вона курить міцні сигарети, лається матом і не боїться смерті. У Рити є чоловік на 9 років молодший. Він провідний архітектор в одній дуже солідній будівельній фірмі. І дуже красивий.

Пече найсмачніші торти, які я їла в своєму житті. І складає дитячі казки для однорічних близнюків. Сам вкладає їх спати, якщо Рита на роботі. І встає до них вночі, тому що Рита втомлюється.

*******

Інша моя подруга, Оля, — психолог в МНС. Була в Беслані. Її перший чоловік, військовий хірург, загинув 12 років тому. Минулого року вона вийшла заміж за оператора, який знімав репортаж про одну з рятувальних операцій. Спочатку вони просто дружили, а потім моя подруга попала в аварію, і він півроку її доглядав.

Взяв відпустку на роботі, щоб не їздити у відрядження. Підробляв, знімаючи весілля. Подруга, незважаючи на прогнози лікарів, встала на ноги. Син Олі називає його батьком. А він пишається, що хлопчик поїхав на олімпіаду з фізики в Стокгольм.

*******

Маша — професор філософії. Вийшла заміж за чоловіка без вищої освіти. Але він будує їй будинок, готує обіди, обожнює дітей і забороняє шуміти в будинку, тому що Марія Анатоліївна готується до лекцій. Маша схиблена на науковій кар’єрі і планує на рік поїхати на стажування в Китай. Чоловік схиблений на Маші. Він не знає, хто такий Гегель і екзистенціалістів не читав. Але зате він знає, який у Маші розмір ноги, і не забуває поміняти літню гуму на зимову на її машині. А ще у Машиного чоловіка реальний бізнес з виробництва деревообробних верстатів. Не олігарх, але мільйонер.

Коли мені починають розповідати, якою має бути ідеальна жінка, щоб її любили і брали заміж, я дуже голосно сміюся. Тому що люблять не ідеальних, а тих, хто підходить.  З усіма своїми тріщинами і вм’ятинами. Кожна каструля знайде свою кришку.

Тому не треба боятися жити так, як хочеш, і бути тим, ким хочеш. Це все що я хотіла сказати. Обіймаю.

Автор:  Олена Пастернак

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: